Nawet do dwóch lat pozbawienia wolności może grozić 31-letniemu mieszkańcowi gm. Siedliszcze. Mężczyzna kierował BMW mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Zawracając nagle na drodze i chowając się na pobliskiej posesji myślał, że policjanci go nie zauważą.

W miniony poniedziałek patrolujący miejscowość Trawniki świdniccy policjanci zauważyli pojazd marki BMW, którego kierowca na widok radiowozu nagle zawrócił i zjechał na pobliską posesję. Policjanci udali się za nim. Ich przypuszczenia, ze kierowca ma coś na „prawnym sumieniu” potwierdziło badanie kierowcy alkomatem. Urządzenie wskazało u 31-letniego mieszkańca gm. Siedliszcze ponad 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Auto trafiło pod nadzór kolegi. Natomiast kierowca trafił do piaseckiego komisariatu, gdzie została sporządzona dokumentacja służbowa.

Teraz 31-latek odpowie przed sądem karnym. Grozi mu utrata prawa jazdy, grzywna oraz kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/68-125875.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/68-125875-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIgm. Siedliszcze,nietrzeźwy kierowca,policja,Trawniki
Nawet do dwóch lat pozbawienia wolności może grozić 31-letniemu mieszkańcowi gm. Siedliszcze. Mężczyzna kierował BMW mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Zawracając nagle na drodze i chowając się na pobliskiej posesji myślał, że policjanci go nie zauważą. W miniony poniedziałek patrolujący miejscowość Trawniki świdniccy policjanci zauważyli pojazd marki BMW,...