Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!

II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – XVIII KOLEJKA

sobota 12 maja godz. 16.00 Bronowianka Kraków – LKS WIERZCHOWISKA

III LIGA (GRUPA IV) – XXVIII KOLEJKA

sobota 12 maja godz. 16.00 Stal Rzeszów – AVIA ŚWIDNIK

III LIGA KOBIET (GRUPA LUBELSKA) – XIV KOLEJKA

niedziela 13 maja godz. 11.00 Potok Sitno – LKS WIERZCHOWISKA II

KLASA OKRĘGOWA – XXV KOLEJKA

sobota 12 maja godz. 11.00 Granit Bychawa – AVIA II ŚWIDNIK

niedziela 13 maja godz. 12.00 PIASKOVIA PIASKI – Sygnał Lublin

A KLASA (GRUPA III) – XXII KOLEJKA

sobota 12 maja godz. 11.00 Ludwiniak Ludwin – ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK

sobota 12 maja godz. 17.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Rohland Tuszów

niedziela 13 maja godz. 14.00 Błękit Cyców – TRAWENA TRAWNIKI

niedziela 13 maja godz. 16.00 Tajfun Ostrów Lubelski – OLEŚNIA OLEŚNIKI

B KLASA (GRUPA IV) – XVIII KOLEJKA

niedziela 13 maja godz. 16.00 VIR DOROHUCZA – KS Uniszowice

niedziela 13 maja godz. 16.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – LKS BISKUPICE

niedziela 13 maja godz. 17.00 LKS WIERZCHOWISKA – KS Bronowice

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – XIV KOLEJKA

niedziela 13 maja godz. 15.00 PIASKOVIA PIASKI – GLKS Michów

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA SPADKOWA) – IX KOLEJKA

sobota 12 maja godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Sygnał Lublin

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA SPADKOWA) – IX KOLEJKA

sobota 12 maja godz. 13.00 AVIA ŚWIDNIK – Sygnał Lublin

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH – XXI KOLEJKA

niedziela 13 maja godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – BKS Lublin

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – XXI KOLEJKA

niedziela 13 maja godz. 12.30 AVIA ŚWIDNIK – BKS Lublin

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – XVII KOLEJKA

sobota 12 maja godz. 15.30 Lublinianka Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA II) – XVII KOLEJKA

sobota 12 maja godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – GLKS Głusk

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA IV) – XVII KOLEJKA

sobota 12 maja godz. 14.30 Motor Lublin – VICTORIA RYBCZEWICE

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – IV KOLEJKA

Stadion Tura w Milejowie.

sobota 12 maja godz. 16.00 Górnik Łęczna – AVIA ŚWIDNIK

sobota 12 maja godz. 16.30 Tur Milejów – VICTORIA RYBCZEWICE

sobota 12 maja godz. 17.00 Górnik Łęczna – VICTORIA RYBCZEWICE

sobota 12 maja godz. 17.30 Tur Milejów – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA IV) – I TURNIEJ

sobota 12 maja godz. 9.00 – boisko Orlik w Dominowie.

Udział biorą: Tur Milejów, PIASKOVIA PIASKI, MUKS Jabłonna, MOSiR Lubartów i gospodarz – AF Głusk.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/32207765_2095143967165935_3887038543540781056_n.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/32207765_2095143967165935_3887038543540781056_n-300x300.jpgredAKTUALNOŚCISPORTpiłka nożna,powiat świdnicki,terminarz kibica
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – XVIII KOLEJKA sobota 12 maja godz. 16.00 Bronowianka Kraków - LKS WIERZCHOWISKA III...