Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego świdnickiej komendy ustalili sprawcę kradzieży rowerów, które ostatnio ginęły w mieście. Okazało się, że to 15-latek z Lublina. Policjanci udowodnili mu kradzież trzech rowerów górskich. Nieletni przyznał się do zarzucanych mu czynów karalnych. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

W ostatnim czasie w świdnickiej komendzie policjanci przyjęli kilka zawiadomień o kradzieżach rowerów. Niezabezpieczone jednoślady ginęły głównie spod świdnickich szkół. Świdniccy kryminalni ustalili, kto stoi za tym kradzieżami. Okazało się, że to 15-letni mieszkaniec Lublina.

Policjanci udowodnili mu kradzież trzech rowerów. Został przedstawiony mu zarzut w sprawie czynu karalnego. Nastolatek ma już na swoim koncie inne kradzieże jednośladów. Trwa ustalanie czy nieletni nie jest powiązany z innymi kradzieżami. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd zajmujący się nieletnimi.

E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/areszt22-1024x771.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/areszt22-300x300.jpgredAKTUALNOŚCInastoletni złodziej,policja,złodziej rowerów
Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego świdnickiej komendy ustalili sprawcę kradzieży rowerów, które ostatnio ginęły w mieście. Okazało się, że to 15-latek z Lublina. Policjanci udowodnili mu kradzież trzech rowerów górskich. Nieletni przyznał się do zarzucanych mu czynów karalnych. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny. W ostatnim czasie w świdnickiej...