Wysoki mandat, punkty karne oraz utrata prawa jazdy na okres trzech miesięcy to skutki szybkiej jazdy 58-letniej mieszkanki gm. Rybczewice. Kobieta wczoraj w obszarze zabudowanym kierując pojazdem marki BMW jechała z prędkością blisko 110 km/h. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Wczoraj, w godzinach porannych policjanci świdnickiej drogówki, mając na uwadze bezpieczeństwo szczególnie pieszych uczestników ruchu drogowego, podjęli obserwację drogową w miejscowości Gardzienice. Niestety nie długo musieli czekać na kierowców, którzy pomimo obszaru zabudowanego i braku chodnika znacznie przekraczają dozwoloną prędkość.

Około godz. 7:30 na miernik prędkości „wpadł” pojazd marki BMW. Kierująca nim 58-letnia mieszkanka gm. Rybczewice jechała z prędkością 108 km/h. Za przekroczenie prędkości o 58 km/h została ukarana wysokim mandatem karnym kredytowanym oraz punktami karnymi. Na okres trzech miesięcy kierującej administracyjnie zatrzymane zostało prawo jazdy. Kobieta swój pośpiech tłumaczyła wiosennymi pracami polowymi.

Szczególnie w okresie majowego weekendu pamiętajmy, że na drodze częściej niż na co dzień mogą pojawić się piesi i rowerzyści. By nie doszło do tragedii kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/68-125857.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/68-125857-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKPP Świdnik,przekroczyła prędkość,weekend majowy
Wysoki mandat, punkty karne oraz utrata prawa jazdy na okres trzech miesięcy to skutki szybkiej jazdy 58-letniej mieszkanki gm. Rybczewice. Kobieta wczoraj w obszarze zabudowanym kierując pojazdem marki BMW jechała z prędkością blisko 110 km/h. Policjanci apelują o rozwagę na drodze. Wczoraj, w godzinach porannych policjanci świdnickiej drogówki, mając na...