Komenda Powiatowa Policji w Świdniku zaprasza na debatę społeczną, która odbędzie się 21 czerwca, o godz. 9 w sali gimnastycznej PCEZ w Świdniku.

„Bezpieczny powiat świdnicki” to tytuł debaty zorganizowanej w ramach akcji- „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- Możesz mieć na to wpływ”.- Celem spotkania jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców. Tematem będą aktualne problemy zdiagnozowane lokalnie. Jesteśmy przekonani, że spotkanie w szerokim gronie pozwoli określić i zaplanować reaktywne, zapobiegawcze działania- przekonuje komendant insp. Grzegorz Hołub.

Główne tematy poruszane podczas debaty to:
1. Bezpieczeństwo na terenie powiatu świdnickiego

2. Funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji Moja Komenda
3. Rola dzielnicowego w budowaniu poczucia bezpieczeństwa.
4. Lokalne działania prewencyjne i profilaktyczne.

– Do dnia 19 czerwca można mailowo zgłaszać tematy, które chcielibyście Państwo, aby były poruszone na debacie społecznej. Liczymy na dialog i dyskusję, która pomoże nam wyciągnąć wnioski, a to wpłynie na diagnostykę i konkretne nasze działania- przekonuje mł. asp. Elwira Domaradzka, oficer prasowy KPP w Świdniku.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/06/DSC09040-300x300.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/06/DSC09040-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIEDUKACJAdebata społeczna,KPP w Świdniku,policja
Komenda Powiatowa Policji w Świdniku zaprasza na debatę społeczną, która odbędzie się 21 czerwca, o godz. 9 w sali gimnastycznej PCEZ w Świdniku. „Bezpieczny powiat świdnicki” to tytuł debaty zorganizowanej w ramach akcji- „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- Możesz mieć na to wpływ”.- Celem spotkania jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z...