Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala 40 –letni kierowca motoroweru, w którego uderzył kierujący pojazdem osobowym. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Bystrzejowice Pierwsze. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu kierowcy jednośladu.

Wczoraj po godz. 17:00 policjanci ze Świdnika otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Bystrzejowice Pierwsze. Natychmiast na miejsce skierowano patrol ruchu drogowego oraz pogotowie.

Na miejscu policjanci ustalili, że 45-letni kierujący samochodem marki Hyundai wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 40-letniemu kierowcy motoroweru. W wyniku zdarzenia mężczyzna jadący jednośladem doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Trwa dokładne wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/06/358-129555.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/06/358-129555-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIBystrzejowice Pierwsze,policja,zderzenie motoroweru z osobówką
Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala 40 –letni kierowca motoroweru, w którego uderzył kierujący pojazdem osobowym. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Bystrzejowice Pierwsze. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu kierowcy jednośladu. Wczoraj po godz. 17:00 policjanci ze Świdnika otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Bystrzejowice Pierwsze. Natychmiast...