Dziś rano świdniccy kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. 29-latek przed policjantami ukrył się na strychu. Do odsiadki ma w sumie 8,5 roku pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Świdnickiej komendy ustalili adres, pod którym może ukrywać się 29-latek poszukiwany listem gończym oraz nakazem sądowym. Gdy przyjechali pod wskazany adres odnaleźli poszukiwanego ukrywającego się na strychu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Aresztu Śledczego, gdzie ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 7 lat za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz 1,5 roku za kradzieże.

Od wczoraj świdniccy policjanci zatrzymali w sumie 4 poszukiwane osoby. Nadal będą prowadzone wzmożone działania zmierzające do kolejnych zatrzymań osób ukrywających się przed organami ścigania.

E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/06/UgbktkpTURBXy9iZGYxYWU1NzQwNjFiZDgzNTU4ZTEzYzU4NjliYWI0OS5qcGeSlQMAC80CgM0BaJMFzQMUzQG8.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/06/UgbktkpTURBXy9iZGYxYWU1NzQwNjFiZDgzNTU4ZTEzYzU4NjliYWI0OS5qcGeSlQMAC80CgM0BaJMFzQMUzQG8-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKPP Świdnik,list gończy,policja,poszukiwany,strych
Dziś rano świdniccy kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. 29-latek przed policjantami ukrył się na strychu. Do odsiadki ma w sumie 8,5 roku pozbawienia wolności. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Świdnickiej komendy ustalili adres, pod którym może ukrywać się 29-latek poszukiwany listem gończym oraz nakazem sądowym. Gdy przyjechali pod wskazany adres...