Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin odwiedził dziś mury swojego byłego liceum – I LO im. w. Broniewskiego w Świdniku.
-Z sentymentem tu przychodzę, miło jest porozmawiać i powspominać z moimi nauczycielami – przyznaje Krzysztof Wójtowicz, który w „Bronku” gościnnie wykłada na temat przedsiębiorczości – Wciąż mam swój stary zeszyt z matematyki, przedmiotu, którego uczył mnie dyrektor Stanisław Stefańczyk – wspomina.

Prezes świdnickiego lotniska to miłośnik sportu, który odnosił wiele sukcesów w lekkoatletyce. Dlatego nie omieszkał zwiedzić dziś każdego zakątka nowego obiektu sportowego.

– Jestem naprawdę pod wrażeniem nowej hali, z nowoczesną nawierzchnią, z wieloma funkcjonalnymi pomieszczeniami i wykończeniem na wysokim poziomie. Zazdroszczę obecnym i przyszłym uczniom szkoły możliwości, jakie daje obiekt i profesjonalnego treningu – komentował.

Nowoczesny obiekt to inwestycja Powiatu Świdnickiego warta 6 mln zł.

-Cieszę się, że rozwiązania zastosowane przy budowie i wykończeniu robią wrażenie i są doceniane. Liczę na to, że obiekt stanie się miejscem, gdzie młodzież rozwinie swoje pasje sportowe – mówił Waldemar Białowąs, wicestarosta świdnicki i inicjator powstania hali.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/DSC_7768-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/DSC_7768-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEDUKACJASPORTBronek,hala,I LO,Krzysztof Wójtowicz,nowa hala,prezes portu lotniczego,Waldemar Białowąs
Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin odwiedził dziś mury swojego byłego liceum – I LO im. w. Broniewskiego w Świdniku. -Z sentymentem tu przychodzę, miło jest porozmawiać i powspominać z moimi nauczycielami – przyznaje Krzysztof Wójtowicz, który w „Bronku” gościnnie wykłada na temat przedsiębiorczości – Wciąż mam swój stary zeszyt...