Policjanci ze świdnickiej komendy poszukują właściciela roweru, który został znaleziony na terenie miasta. Jednoślad nie widnieje w policyjnej bazie jako skradziony. Właściciel po odbiór roweru może zgłosić się w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku.

Jednoślad policjanci znaleźli na jednym z marketowych parkingów ujawnili pozostawiony niezabezpieczony. Rower nie widnieje w policyjnej bazie jako skradziony.

Rower można odebrać po uprzednim okazaniu dokumentu zakupu lub wskazaniu innego potwierdzenia stanowiącego własność danej osoby.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/68-130509.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/68-130509-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIposzukiwany właściciel,rower,skradziony rower
Policjanci ze świdnickiej komendy poszukują właściciela roweru, który został znaleziony na terenie miasta. Jednoślad nie widnieje w policyjnej bazie jako skradziony. Właściciel po odbiór roweru może zgłosić się w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku. Jednoślad policjanci znaleźli na jednym z marketowych parkingów ujawnili pozostawiony niezabezpieczony. Rower nie widnieje w policyjnej...