To już kolejny przypadek w Świdniku, kiedy to policja zatrzymała nietrzeźwą matkę sprawującą „opiekę” nad swoim dzieckiem. Kobieta miała blisko 3 promile i wkrótce odpowie za to przed sądem.
We wtorek świdnicka policja otrzymała zgłoszenie, że nie trzeźwa kobieta „opiekowała” się swoją 2-letnią córeczką. Na miejscu funkcjonariusze przebadali alkomatem 34-latkę. Urządzenie wykazało blisko 3 promile w wydychanym powietrzu. Dziecko przewieziono do szpitala, a kobietę do aresztu. Teraz sprawą zajmie się sąd. Nietrzeźwej matce może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

To kolejne takie zdarzenie w Świdniku. 21 czerwca po godz. 1:30 policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkańca Świdnika, że na jednej z ulic leży kobieta, a obok niej znajdują się małe dzieci. Natychmiast na miejsce pojechał patrol policji oraz pogotowie. Okazało się, że niedyspozycja kobiety wywołana jest upojeniem alkoholowym. 29-latka była w towarzystwie dwójki swoich dzieci w wieku 6 i 8-lat. Razem z dziećmi przewieziono ją do szpitala celem sprawdzenia ich stanu zdrowia. Następnie dzieci trafiły pod opiekę dziadków. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zgodnie z kodeksem karnym również grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/68-129256-500x300.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/68-129256-500x300-300x300.jpgredAKTUALNOŚCInietrzeźwa matka,policja,swidnik
To już kolejny przypadek w Świdniku, kiedy to policja zatrzymała nietrzeźwą matkę sprawującą „opiekę” nad swoim dzieckiem. Kobieta miała blisko 3 promile i wkrótce odpowie za to przed sądem. We wtorek świdnicka policja otrzymała zgłoszenie, że nie trzeźwa kobieta „opiekowała” się swoją 2-letnią córeczką. Na miejscu funkcjonariusze przebadali alkomatem 34-latkę....