Minęły już dwa miesiące odkąd p. Małgorzata wygrała Metamorfozę Naturhouse. Otyłość nie pojawiła się z dnia na dzień, bohaterka z nadprogramowymi kilogramami borykała się już od dziecka. 30 urodziny bohaterki, skłoniły ją do zmiany w swoim życiu. Podjęła więc wyzwanie  i zastosowała się do zaleceń dietetyka Naturhouse.

Pani Małgorzata zaczynając kurację ważyła 81,9kg, okazało się, że głównym problemem było nieregularne i nieprzemyślane spożywanie posiłków. Na kuracji odchudzającej wszystkie błędy żywieniowe towarzyszące od dziecka, zostały przeanalizowane i zredukowane co przyczyniło się do spadku wagi i lepszego samopoczucia. Dzięki diecie bohaterka odkryła nowe smaki, nowe połączenia produktów, którymi będzie mogła dzielić się przy najbliższych spotkaniach rodzinnych. Odpowiednio zbilansowana dieta jak, i prawidłowa suplementacja wspomogły proces odchudzania. Pani Małgorzata była bardzo zdyscyplinowana, rzadko trafiały się drobne odstępstwa od diety, do których zawsze się przyznawała.

 

Jakie są tego efekty? Zobaczcie sami:)

Przez okres 8 tygodni pod opieką Dietetyka Naturhouse Świdnik, p. Małgorzata zmieniała swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe z bardzo dobrym skutkiem ;)

Zgubione kilogramy: – 7,7kg

Czas: 8 tygodni

Obwody: -17,5cm

Zawartość tkanki tłuszczowej zredukowana o: 6%

Nadmiar płynów metabolicznych zmniejszony o: 4,5 l

 

Aktualna waga: 74,2 kg. A więc czy było warto? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że tak!  :)

 

Pani Małgorzata się nie poddaje i postanowiła powalczyć o jeszcze więcej. Ma ochotę być jeszcze lżejszą. Życzymy jej powodzenia i czekamy na więcej!!

 

!! WAKACYJNA PROMOCJA !!

Każdy kto do końca lipca rozpocznie z nami kurację otrzyma specjalną ofertę na pierwszą wizytę.

Świdnik, ul. Niepodległości 19/55

Telefon: 883 156 315

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Czwartek: 8:00 – 16:00
Wtorek: 11:00 – 19:00
Środa: 10:00 – 18:00
Piątek: 7:30 – 15:30

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/metamorfoza_madyjewska_zajawka-1024x589.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/metamorfoza_madyjewska_zajawka-300x300.jpgadminlsw24SPONSOROWANEmetamorfoza,naturhouse
Minęły już dwa miesiące odkąd p. Małgorzata wygrała Metamorfozę Naturhouse. Otyłość nie pojawiła się z dnia na dzień, bohaterka z nadprogramowymi kilogramami borykała się już od dziecka. 30 urodziny bohaterki, skłoniły ją do zmiany w swoim życiu. Podjęła więc wyzwanie  i zastosowała się do zaleceń dietetyka Naturhouse. Pani Małgorzata zaczynając...