Od 75 do 85 zł. za metr kwadratowy- tyle średnio otrzymają właściciele działek przy ul. Kusocińskiego, którzy przeznaczają grunt pod budowę ulicy.

Znane są już wyceny działek przeznaczonych pod budowę ul. Kusocińskiego. Właściciele otrzymali już zawiadomienia i mają możliwość zapoznania się z operatami szacunkowymi, które zostały przygotowane przez rzeczoznawców. Średnio otrzymają od 74,20 do 85,37 zł za metr kwadratowy. W najbliższych tygodniach właściciele działek będą sukcesywnie otrzymywać decyzje i w razie braku odwołania od niej, pieniądze za przejęte w ramach procedury ZRID nieruchomości.

Zgodnie z decyzją zarządu powiatu i na podstawie orzecznictwa sądów lubelskich, wszyscy, którzy nie złożyli sprzeciwu wobec ZRID dostaną, zgodnie z ustawą, dodatkowe 5 procent do wyceny – informuje Jakub Osina, członek zarządu powiatu – Odwołanie od decyzji w zakresie kwot oszacowanych w operatach nie będzie skutkować pozbawieniem tego dodatku.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/DSC09272-500x333.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/DSC09272-500x333-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIJakub Osina,kusocinskiego,premia,wycena działek,ZRiD
Od 75 do 85 zł. za metr kwadratowy- tyle średnio otrzymają właściciele działek przy ul. Kusocińskiego, którzy przeznaczają grunt pod budowę ulicy. Znane są już wyceny działek przeznaczonych pod budowę ul. Kusocińskiego. Właściciele otrzymali już zawiadomienia i mają możliwość zapoznania się z operatami szacunkowymi, które zostały przygotowane przez rzeczoznawców. Średnio...