Blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 19-latek ze Świdnika, który przejażdżkę samochodem zakończył na betonowym przepuście w miejscowości Rybczewice Drugie. Zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę.

W sobotę po godz. 1 mieszkańców miejscowości Rybczewice Drugie obudził charakterystyczny odgłos zdarzenia drogowego. Od razu powiadomili służby, które zostały natychmiast skierowane do podjęcia tam działań.

Na miejscu koło rozbitego na betonowym przepuście pojazdu marki Skoda Fabia leżał nieprzytomny 19-latek ze Świdnika. Został zabrany do szpitala, gdzie okazało się, że poza ogólnymi potłuczeniami ciała nie doznał obrażeń. Przyznał, że to on kierował samochodem. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz policjanci z Piask wyjaśniają czy mężczyzna jechał sam czy z pasażerami.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/08/68-132473.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/08/68-132473-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIpijany kierowca,Rybczewice Drugie,uderzył w przepust
Blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 19-latek ze Świdnika, który przejażdżkę samochodem zakończył na betonowym przepuście w miejscowości Rybczewice Drugie. Zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę. W sobotę po godz. 1 mieszkańców miejscowości Rybczewice Drugie obudził charakterystyczny odgłos zdarzenia drogowego. Od razu powiadomili służby, które...