W Biskupicach w gminie Trawniki doszło do tragedii. W jednym z domów odnaleziono w niedzielę ciała dwojga młodych ludzi. Prawdopodobnie 17-latka i 22-latek przedawkowali dopalacze. Lekarze alarmują, że pojawił się nowy rodzaj substancji psychoaktywnych.

Zwłoki odnaleźć miał wujek dziewczyny, który w niedzielę rano przyjechał do domu w Biskupicach.

Jak informuje Piotr Sitarski z Prokuratury Okręgowej w Lublinie, rodzina nie miała kontaktu z młodymi ludźmi przynajmniej od 2 sierpnia, myśląc, że oboje wyjechali nad jezioro.

Na miejscu zdarzenia prokurator zabezpieczył m.in. urządzenia elektroniczne. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Nikoletta i Damian zmarli kilka dni wcześniej, a ich ciała zdążyły się już częściowo rozłożyć.

Ciała zostały przekazane do zakładu medycyny sądowej, gdzie w środę ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok.
Na obu ciałach nie znaleziono dotąd żadnych widocznych obrażeń.

Badania mają dać odpowiedź czy przyczyną śmierci młodych ludzi rzeczywiście były dopalacze.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/UgbktkpTURBXy9iZGYxYWU1NzQwNjFiZDgzNTU4ZTEzYzU4NjliYWI0OS5qcGeSlQMAC80CgM0BaJMFzQMUzQG8-1.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/07/UgbktkpTURBXy9iZGYxYWU1NzQwNjFiZDgzNTU4ZTEzYzU4NjliYWI0OS5qcGeSlQMAC80CgM0BaJMFzQMUzQG8-1-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIBiskupice,dopalacze,tragedia w Biskupicach,Zwłoki
W Biskupicach w gminie Trawniki doszło do tragedii. W jednym z domów odnaleziono w niedzielę ciała dwojga młodych ludzi. Prawdopodobnie 17-latka i 22-latek przedawkowali dopalacze. Lekarze alarmują, że pojawił się nowy rodzaj substancji psychoaktywnych. Zwłoki odnaleźć miał wujek dziewczyny, który w niedzielę rano przyjechał do domu w Biskupicach. Jak informuje Piotr...