Mecz juniorów starszych Piaskovii z Mazowszem Stężyca był nie równym widowiskiem. Dużo więcej szczęścia w sytuacjach podbramkowych mieli goście i to oni po końcowym gwizdku arbitra cieszyli się z kompletu punktów. Zawodnicy trenera Artura Mazurka ulegli przyjezdnym 2:5 (0:3).
Bramki: Damian Adamek 2 (55′, 63′).

Piaskovia: Kamil Tatara, Bartosz Oleksiejuk (75′ Mateusz Kucharski), Bartłomiej Wosiak, Piotr Kierepka, Marcel Kolasa, Michał Wardziński, Krystian Fedorowicz, Krystian Kowalczyk (46′ Damian Adamek), Sylwester Tatara, Eryk Tokarski, Mateusz Kowalczyk (65′ Maciej Skoczylas).
Wynik po pierwszej połowie zupełnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Zawodnicy Piaskovii stwarzali sytuacje strzeleckie i mieli przewagę w posiadaniu piłki. Goście w tejh cześci gry oddali trzy strzały i objęli prowadzenie… 3:0. Po zmianie stron dwie bramki rezerwowego Damiana Adamka pozwoliły naszym futbolistom „złapać” kontakt z przeciwnikiem i realnie myśleć o wywalczeniu korzystnego rezultatu. Jednak goście ze Stężycy w końcówce meczu wyprowadzili dwie skuteczne kontry i wywieźli trzy punkty ze stadionu w Piaskach.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/logo-Piaskovia.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/logo-Piaskovia.jpgD.C.AKTUALNOŚCIMazowsze Stężyca,Piaskovia
Mecz juniorów starszych Piaskovii z Mazowszem Stężyca był nie równym widowiskiem. Dużo więcej szczęścia w sytuacjach podbramkowych mieli goście i to oni po końcowym gwizdku arbitra cieszyli się z kompletu punktów. Zawodnicy trenera Artura Mazurka ulegli przyjezdnym 2:5 (0:3). Bramki: Damian Adamek 2 (55', 63'). Piaskovia: Kamil Tatara, Bartosz Oleksiejuk (75'...