Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!
II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – IV KOLEJKA
sobota 15 września godz. 16.00 LKS WIERZCHOWISKA – Starówka Nowy Sącz
III LIGA KOBIET (GRUPA LUBELSKA) – V KOLEJKA
niedziela 16 września godz. 11.00 LKS WIERZCHOWISKA II – Górnik II Łęczna
III LIGA (GRUPA IV) – VIII KOLEJKA
sobota 15 września godz. 13.00 AVIA ŚWIDNIK – Wiślanie Jaśkowice
KLASA OKRĘGOWA – VII KOLEJKA
sobota 15 września godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – Tur Milejów
sobota 15 września godz. 11.00 ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK – Unia Wilkołaz
Na stadionie Tura w Milejowie.
sobota 15 września godz. 13.00 Mazowsze Stężyca – AVIA II ŚWIDNIK
A KLASA (GRUPA III) – V KOLEJKA
niedziela 16 września godz. 15.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – PERŁA PROGRES MEŁGIEW
niedziela 16 września godz. 15.00 Rohland Tuszów – TRAWENA TRAWNIKI
niedziela 16 września godz. 16.00 Ludwiniak Ludwin – VICTORIA RYBCZEWICE
A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – VI KOLEJKA
niedziela 16 września godz. 16.00 Pławanice Kamień – MKS SIEDLISKA
B KLASA (GRUPA IV) – III KOLEJKA
niedziela 16 września godz. 14.00 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – Avenir Jabłonna
niedziela 16 września godz. 15.00 Vrotcovia-Madjan Lublin – VIR DOROHUCZA
niedziela 16 września godz. 16.00 LKS WIERZCHOWISKA – LKS BISKUPICE
WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VII KOLEJKA
niedziela 16 września godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Lewart Lubartów
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – III KOLEJKA
niedziela 16 września godz. 16.00 GLKS Michów – PIASKOVIA PIASKI
WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VII KOLEJKA
niedziela 16 września godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – MOSiR Lubartów

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – IV KOLEJKA
sobota 15 września godz. 11.00 UKS Dys – TRAWENA TRAWNIKI
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – VII KOLEJKA
sobota 15 września godz. 15.00 Niedźwiadek Chełm – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – VII KOLEJKA
sobota 15 września godz. 16.30 Niedźwiadek Chełm – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – II KOLEJKA
niedziela 16 września godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – MKS Ryki
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – IV KOLEJKA
sobota 15 września godz. 11.00 BKS Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – IV KOLEJKA
sobota 15 września godz. 12.30 BKS Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – III KOLEJKA
sobota 15 września godz. 11.00 Janowianka Janów Lubelski – VICTORIA RYBCZEWICE
sobota 15 września godz. 14.00 PIASKOVIA PIASKI – Piotrcovia Piotrków
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – II TURNIEJ I RUNDY
sobota 15 września godz. 10.00 – boisko Aveniru w Jabłonnej
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK, MUKS Jabłonna, Motor Lublin, Avenir Jabłonna, GLKS Głusk, Piotrcovia Piotrków.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – II TURNIEJ I RUNDY
sobota 15 września godz. 13.00 – boisko Orlik przy PCEZ w Świdniku
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK, AVIA ŚWIDNIK, Błękit Cyców, Tur Milejów, MOSiR II Lubartów.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – II TURNIEJ I RUNDY
sobota 15 września godz. 9.00 – boisko Orlik przy ZS w Piaskach.
Udział biorą: PIASKOVIA PIASKI, UKS Widok Lublin, LKS Motor Lublin, PN Motor Lublin, Sygnał II Lublin, Sławin Lublin.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – II TURNIEJ I RUNDY
niedziela 16 września godz. 10.00 – boisko przy ZS w Pszczelej Woli.
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK, PERŁA PROGRES MEŁGIEW, AVIA ŚWIDNIK, UKS Football Academy Lublin, AF Głusk, Górnik II Łęczna.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/kartka-z-kalendarza-1.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/kartka-z-kalendarza-1-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCISPORTterminarz kibica
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – IV KOLEJKA sobota 15 września godz. 16.00 LKS WIERZCHOWISKA – Starówka Nowy Sącz III...