Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!
II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) V KOLEJKA
niedziela 23 września godz. 16.00 Resovia II Rzeszów – LKS WIERZCHOWISKA
III LIGA (GRUPA IV) – IX KOLEJKA
sobota 22 września godz. 16.00 Orlęta Radzyń Podlaski – AVIA ŚWIDNIK
KLASA OKRĘGOWA – VIII KOLEJKA
sobota 22 września godz. 11.00 Unia Wilkołaz – PIASKOVIA PIASKI
niedziela 23 września godz. 15.00 LKS Stróża – ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK
niedziela 23 września godz. 16.00 AVIA II ŚWIDNIK – Janowianka Janów Lubelski
A KLASA (GRUPA III) – VI KOLEJKA
niedziela 23 września godz. 13.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Krzczonovia Krzczonów
niedziela 23 września godz. 15.00 GKS Niedźwiada – OLEŚNIA OLEŚNIKI
niedziela 23 września godz. 15.00 TRAWENA TRAWNIKI – Piotrcovia Piotrków
niedziela 23 września godz. 16.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – Ludwiniak Ludwin
A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – VII KOLEJKA
niedziela 23 września godz. 16.00 MKS SIEDLISKA – Bug Hanna
Na boisku Victorii w Rybczewicach.
B KLASA (GRUPA IV) – IV KOLEJKA
niedziela 23 września godz. 11.45 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – LKS WIERZCHOWISKA
niedziela 23 września godz. 16.00 LKS BISKUPICE – Mila Turka
niedziela 23 września godz. 16.00 VIR DOROHUCZA – KS Uniszowice
WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VIII KOLEJKA
sobota 22 września godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Huragan Międzyrzec Podlaski
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – IV KOLEJKA
niedziela 23 września godz. 15.00 Polesie Kock – PIASKOVIA PIASKI

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – VII KOLEJKA
sobota 22 września godz. 11.00 Gaudium Zamość – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – VIII KOLEJKA
sobota 22 września godz. 11.00 OSiR Biłgoraj- AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – III KOLEJKA
niedziela 23 września godz. 10.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – PIASKOVIA PIASKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – V KOLEJKA
sobota 22 września godz. 14.00 AVIA ŚWIDNIK – Tomasovia Tomaszów Lubelski
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – V KOLEJKA
sobota 22 września godz. 15.30 AVIA ŚWIDNIK – Tomasovia Tomaszów Lubelski
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – IV KOLEJKA
sobota 22 września godz. 15.00 GLKS Głusk – VICTORIA RYBCZEWICE
niedziela 23 września godz. 16.30 Sygnał Lublin – PIASKOVIA PIASKI
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – III TURNIEJ I RUNDY
sobota 22 września godz. 10.00 – boisko Orlik przy PCEZ w Świdniku
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK, MUKS Jabłonna, Motor Lublin, Avenir Jabłonna, GLKS Głusk, Piotrcovia Piotrków.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – III TURNIEJ I RUNDY
sobota 22 września godz. 15.30 – boisko klubowe Tura w Milejowie
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK, AVIA ŚWIDNIK, Błękit Cyców, Tur Milejów, MOSiR II Lubartów.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – III TURNIEJ I RUNDY
sobota 22 września godz. 12.00 – boisko Orlik przy SP na ul. Kunickiego
Udział biorą: PIASKOVIA PIASKI, UKS Widok Lublin, LKS Motor Lublin, PN Motor Lublin, Sygnał II Lublin, Sławin Lublin.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – III TURNIEJ I RUNDY
sobota 22 września godz. 11.30 – boisko Orlik przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK, PERŁA PROGRES MEŁGIEW, AVIA ŚWIDNIK, UKS Football Academy Lublin, AF Głusk, Górnik II Łęczna.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/kartka-z-kalendarza-1.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/kartka-z-kalendarza-1-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCISPORTterminarz kibica
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) V KOLEJKA niedziela 23 września godz. 16.00 Resovia II Rzeszów - LKS WIERZCHOWISKA III LIGA...