Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy napadli na 21-letniego mieszkańca gminy Piaski. Przy użyciu pałek bili mężczyznę po całym ciele a następnie uciekli. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Mundurowym szybko ustalili sprawców zdarzenia. To 17 i 24-letni mieszkańcy Piask. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu.

W ubiegłą niedzielę po godz. 13. policjanci otrzymali informację o tym, że w miejscowości Piaski został pobity mężczyzna. Natychmiast na miejsce skierowano patrol oraz karetkę pogotowia. Ratownicy zabrali pobitego 21-letniego mężczyznę do szpitala.

Okazało się, że 21-latek został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy przy użyciu pałek zaczęli go bić po całym ciele, a następnie wsiedli do samochodu i odjechali.

Policjanci szybko ustalili sprawców zdarzenia. Są nimi dwaj mieszkańcy miejscowości, w której doszło do pobicia.

Zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty w sprawie. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/68-134085.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/68-134085-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCInapaść,Piaski,pobicie
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy napadli na 21-letniego mieszkańca gminy Piaski. Przy użyciu pałek bili mężczyznę po całym ciele a następnie uciekli. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Mundurowym szybko ustalili sprawców zdarzenia. To 17 i 24-letni mieszkańcy Piask. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. W ubiegłą niedzielę po godz. 13. policjanci...