Trawena nie traci dystansu do czołówki

Futboliści Ludowego Klubu Sportowego Trawena z Trawnik utrzymują ścisły kontakt z czołowką tabeli grupy III A klasy. W swoim szóstym spotkaniu bierzącego sezonu zanotowali czwartą wygraną. Podopieczni trenera Waldemara Ocyska na półmetku rundy jesiennej tracą tylko trzy punkty do nowego lidera – GKS Niemce. Ostatnio trawniczanie na własnym boisku pokonali Piotrcovię Piotrków 3:1 (1:0).
Bramki: Borys Olesh (4′), Paweł Bors (57′), Kamil Cieśla (66′).
Trawena: Andrii Nemeryshyn, Karol Czajka, Grzegorz Bancerz, Grzegorz Limek (70′ Patryk Tarczyluk), Szymon Barcerz, Paweł Bors, Patryk Bartosz, Borys Olesh, Grzegorz Klimkiewicz, Marcin Kubicki (46′ Radosław Młynarski), Kamil Cieśla (80′ Michał Pędzisz).
Gospodarze bardzo szybko bo już w 4 minucie gry wyszli na prowadzenie. Golkipera przyjezdnych do kapitulacji zmusił Borys Olesh. Jednobramkowe prowadzenie Traweny utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron nasi piłkarze dążyli do podwyższenia wyniku. Sztuka ta udała się im w 57 minucie, a na listę strzelców wpisał się Paweł Bors. Kilka minut później swojego gola „dołożył” Kamil Cieśla i stało się jasne, że komplet „oczek” pozostanie w Trawnikach. Rywale już w doliczonym czasie gry odpowiedzieli tylko trafieniem honorowym.