Biskupice trzecią siłą B klasy!

Po wysokiej wygranej w Lublinie nad Vrotcovią-Madjanem 6:0 (2:0) podopieczni trenera Grzegorza Osajkowskiego plasują się na wysokiej trzeciej pozycji w tabeli. Futboliści z Biskupic mają w tej chwili tylko dwa punkty straty do lidera stawki z Jabłonnej. Należy jednak pamiętać, że w przypadku zrównania się punktami z przodownikiem Kamil Śliczniak i spółka mają handicap w postaci wygranej na inaugurację z ekipą Aveniru 1:0.
Bramki: Marcin Nakielski 4 (58′, 59′, 79′, 84′), Kamil Śliczniak 2 (6′, 23′).
Biskupice: Marek Niedźwiedź (70′ Marcin Głażewski), Dawid Zawada (53′ Krzysztof Czułczyński), Sławomir Zarzeczny, Kamil Stasicki (33′ Maciej Wasilewski), Tomasz Stasicki (55′ Mateusz Czarnota), Adam Siudziak (68′ Sebastian Zawada), Rafał Krzysiak, Marcin Nakielski, Bartosz Jabłoński, Jarosław Pietraś, Kamil Śliczniak.
Nasi piłkarze odnieśli w Lublinie najwyższe zwycięstwo w bieżącym sezonie. Strzelecką formą tego dnia błysnął Marcin Nakielski. Zawodnik Biskupic w drugiej połowie zdobył aż cztery gole. Mało tego. Uczynił to między 58, a 84 minutą gry, a więc dokładnie w ciągu zaledwie 26 minut!