Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!
II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) VII KOLEJKA
sobota 6 października godz. 14.00 Sparta Daleszyce – LKS WIERZCHOWISKA
III LIGA (GRUPA IV) – XI KOLEJKA
niedziela 7 października godz. 13.00 AVIA ŚWIDNIK – Soła Oświęcim
KLASA OKRĘGOWA – X KOLEJKA
sobota 6 października godz. 11.00 Sygnał Lublin – PIASKOVIA PIASKI
sobota 6 października godz. 13.00 Mazowsze Stężyca – ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK
sobota 6 października godz. 16.00 AVIA II ŚWIDNIK – POM Iskra Piotrowice
A KLASA (GRUPA III) – VIII KOLEJKA
niedziela 7 października godz. 14.00 TRAWENA TRAWNIKI – OLEŚNIA OLEŚNIKI
niedziela 7 października godz. 14.00 Błękit Cyców – VICTORIA RYBCZEWICE
niedziela 7 października godz. 15.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – Tajfun Ostrów Lubelski
A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – IX KOLEJKA
niedziela 7 października godz. 14.00 MKS SIEDLISKA – Hutnik Ruda Huta
Boisko Victorii w Rybczewicach.
B KLASA (GRUPA IV) – VI KOLEJKA
niedziela 7 października godz. 11.00 LKS BISKUPICE – KS Uniszowice
niedziela 7 października godz. 14.30 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – Vrotcovia-Madjan Lublin
niedziela 7 października godz. 15.00 Avenir Jabłonna – VIR DOROHUCZA
niedziela 7 października godz. 15.00 LKS WIERZCHOWISKA – Mila Turka
WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – X KOLEJKA
sobota 6 października godz. 12.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Łuków
WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – X KOLEJKA
sobota 6 października godz. 14.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Łuków
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – VII KOLEJKA
sobota 6 października godz. 11.00 Legion Tomaszowice – TRAWENA TRAWNIKI
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – X KOLEJKA
niedziela 7 października godz. 11.00 BKS Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – X KOLEJKA
niedziela 7 października godz. 13.00 BKS Lublin – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – V KOLEJKA
sobota 6 października godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – Polesie Kock

niedziela 7 października godz. 12.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – Piekiełko Przykwa
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VII KOLEJKA
piątek 5 października godz. 16.00 AVIA ŚWIDNIK – Niedźwiadek Chełm
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – VII KOLEJKA
piątek 5 października godz. 17.30 AVIA ŚWIDNIK – Niedźwiadek Chełm
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VI KOLEJKA
sobota 6 października godz. 15.00 Avenir Jabłonna – PIASKOVIA PIASKI
sobota 6 października godz. 15.00 Piotrcovia Piotrków – VICTORIA RYBCZEWICE
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – I TURNIEJ II RUNDY
sobota 6 października godz. 10.00 – boisko Orlik przy Zespole Szkół w Wysokiem
Udział biorą: AVIA II ŚWIDNIK, Wysoczanka Wysokie, Sławin Lublin, Granit Bychawa, MUKS Jabłonna, Janowianka Janów Lubelski.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – I TURNIEJ II RUNDY
sobota 6 października godz. 10.00 – boisko Orlik przy Zespole Szkół w Niemcach
Udział biorą: UKS Football Academy II Lublin, Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin, Tur Milejów, Puławiak Puławy, Stal Poniatowa, PIASKOVIA PIASKI.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA II) – I TURNIEJ II RUNDY
sobota 6 października godz. 13.00 – boisko Orlik przy ul. Tumidajskiego w Lublinie
Udział biorą: AVIA ŚWIDNIK, Tęcza Bełżyce, Motor Lublin S.A., Dubler Opole Lubelskie, Górnik Łęczna.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA V) – I TURNIEJ II RUNDY
sobota 6 października godz. 10.00 – boisko Orlik przy PCEZ w Świdniku
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, UKS Widok Lublin, Błękit Cyców, LKS Kamionka, Orka Kluczkowice, Perła Borzechów.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – I TURNIEJ II RUNDY
sobota 6 października godz. 9.00 – boisko Orlik przy ZS ul. Jaśminowej w Łęcznej
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, BKS Lublin, Wisła Józefów, AP Bronowice Lublin, Orion Niedrzwica Duża, Górnik Łęczna.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – I TURNIEJ II RUNDY
sobota 6 października godz. 10.00 – boisko Orlik przy ZS ul. Szkolnej w Bychawie
Udział biorą: AVIA ŚWIDNIK, Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin, Wisła Puławy, MUKS Jabłonna, MOSiR Lubartów, Granit Bychawa.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA IV) – I TURNIEJ II RUNDY
sobota 6 października godz. 9.00 – boisko trawiaste Zawiszy w Garbowie
Udział biorą: PERŁA PROGRES MEŁGIEW, Zawisza Garbów, AF Głusk, UKS Widok Lublin, MUKS Kraśnik, Tęcza Bełżyce.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW MŁODSZYCH – I TURNIEJ
sobota 6 października godz. 12.00 – boisko Orlik przy ul. Rycerskiej w Lublinie
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, BKS I Lublin, BKS II Lublin, UKS Football Academy Lublin, Vrotcovia Lublin, AP Bronowice Lublin.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/kartka-z-kalendarza-2.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/09/kartka-z-kalendarza-2-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCISPORTterminarz kibica
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) VII KOLEJKA sobota 6 października godz. 14.00 Sparta Daleszyce - LKS WIERZCHOWISKA III LIGA (GRUPA...