Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!

II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) VIII KOLEJKA

sobota 13 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – Widok Lublin

III LIGA (GRUPA IV) – XII KOLEJKA

sobota 13 października godz. 15.00 Spartakus Daleszyce – AVIA ŚWIDNIK

KLASA OKRĘGOWA – XI KOLEJKA

sobota 13 października godz. 12.00 PIASKOVIA PIASKI – Mazowsze Stężyca

sobota 13 października godz. 15.00 Granit Bychawa – AVIA II ŚWIDNIK

niedziela 14 października godz. 11.00 ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK – Opolanin Opole Lubelskie

A KLASA (GRUPA III) – IX KOLEJKA

niedziela 14 października godz. 13.00 VICTORIA RYBCZEWICE PERŁA PROGRES MEŁGIEW

niedziela 14 października godz. 14.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – Perła Rokitno

niedziela 14 października godz. 15.00 Ludwiniak Ludwin – TRAWENA TRAWNIKI

A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – X KOLEJKA

sobota 13 października godz. 14.00 MKS SIEDLISKA – Leszkopol Bezek

Na boisku Victorii w Rybczewicach.

B KLASA (GRUPA IV) – VII KOLEJKA

niedziela 14 października godz. 11.00 LZS Krężnica Jara – LKS BISKUPICE

niedziela 14 października godz. 14.00 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – KS Uniszowice

niedziela 14 października godz. 15.00 VIR DOROHUCZA – KS Bronowice Lublin

niedziela 14 października godz. 15.00 Vrotcovia-Madjan Lublin – LKS WIERZCHOWISKA

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – X KOLEJKA

sobota 13 października godz. 12.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Łuków

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – VII KOLEJKA

niedziela 14 października godz. 14.00 PIASKOVIA PIASKI – MKS Ryki

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – XI KOLEJKA

sobota 13 października godz. 14.00 Widok Lublin – AVIA ŚWIDNIK

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – XI KOLEJKA

sobota 13 października godz. 12.00 Widok Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – VIII KOLEJKA

sobota 13 października godz. 12.00 GKS Niedźwiada – TRAWENA TRAWNIKI

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – XI KOLEJKA

sobota 13 października godz. 10.00 Widok Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – XI KOLEJKA

sobota 13 października godz. 11.30 BKS Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – VI KOLEJKA

sobota 13 października godz. 15.00 Piekiełko Przykwa – PIASKOVIA PIASKI

sobota 13 października godz. 15.00 KS Drzewce – PERŁA PROGRES MEŁGIEW

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VIII KOLEJKA

piątek 12 października godz. 16.00 Unia Hrubieszów – AVIA ŚWIDNIK

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – VIII KOLEJKA

sobota 13 października godz. 11.00 OSiR Biłgoraj – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VII KOLEJKA

sobota 13 października godz. 10.00 PIASKOVIA PIASKI – GLKS Głusk

niedziela 14 października godz. 11.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Sygnał Lublin

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – II TURNIEJ II RUNDY

niedziela 14 października godz. 12.30 – boisko Orlik przy ul. Krasińskiego 77 w Lublinie.

Udział biorą: AVIA II ŚWIDNIK, Wysoczanka Wysokie, Sławin Lublin, Granit Bychawa, MUKS Jabłonna, Janowianka Janów Lubelski.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – II TURNIEJ II RUNDY

niedziela 14 października godz. 14.00 – boisko klubowe Tura w Milejowie.

Udział biorą: UKS Football Academy II Lublin, Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin, Tur Milejów, Puławiak Puławy, Stal Poniatowa, PIASKOVIA PIASKI.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA II) – II TURNIEJ II RUNDY

sobota 13 października godz. 14.15 – boisko klubowe Avii w Świdniku.

Udział biorą: AVIA ŚWIDNIK, Tęcza Bełżyce, Motor Lublin S.A., Dubler Opole Lubelskie, Górnik Łęczna.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA V) – II TURNIEJ II RUNDY

sobota 13 października godz. 14.30 – boisko Orlik przy ZS al. Racławickie w Lublinie.

Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, UKS Widok Lublin, Błękit Cyców, LKS Kamionka, Orka Kluczkowice, Perła Borzechów.

LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – II TURNIEJ II RUNDY

sobota 13 października godz. 11.00 – boisko Orlik przy ul. Krasińskiego 77 w Lublinie.

Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, BKS Lublin, Wisła Józefów, AP Bronowice Lublin, Orion Niedrzwica Duża, Górnik Łęczna.

LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – II TURNIEJ II RUNDY

sobota 13 października godz. 14.30 – boisko Orlik przy SP nr 43 ul. Śliwińskiego w Lublinie.

Udział biorą: AVIA ŚWIDNIK, Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin, Wisła Puławy, MUKS Jabłonna, MOSiR Lubartów, Granit Bychawa.

LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA IV) – II TURNIEJ II RUNDY

niedziela 14 października godz. 10.00 – boisko Orlik w Mełgwi.

Udział biorą: PERŁA PROGRES MEŁGIEW, Zawisza Garbów, AF Głusk, UKS Widok Lublin, MUKS Kraśnik, Tęcza Bełżyce.

LUBELSKA LIGA ŻAKÓW MŁODSZYCH – II TURNIEJ

niedziela 14 października godz. 9.00 – boisko Orlik przy ul. Zabłockiego w Puławach.

Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, BKS I Lublin, BKS II Lublin, UKS Football Academy Lublin, Vrotcovia Lublin, AP Bronowice Lublin.

redAKTUALNOŚCISPORTkalendarz imprez,piłka nożna
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) VIII KOLEJKA sobota 13 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA - Widok Lublin III LIGA...