Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!

II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – IX KOLEJKA

niedziela 21 października godz. 13.00 Naprzód Sobolów – LKS WIERZCHOWISKA

III LIGA KOBIET (GRUPA LUBELSKA) – VII KOLEJKA

niedziela 21 października godz. 11.00 LKS WIERZCHOWISKA II – Kinga Krasnystaw

III LIGA (GRUPA IV) – XIII KOLEJKA

sobota 20 października godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Podlasie Biała Podlaska

KLASA OKRĘGOWA – XII KOLEJKA

niedziela 21 października godz. 11.00 AVIA II ŚWIDNIK – Stal Poniatowa

niedziela 21 października godz. 14.00 Granit Bychawa – ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK

niedziela 21 października godz. 14.30 Opolanin Opole Lubelskie – PIASKOVIA PIASKI

A KLASA (GRUPA III) – X KOLEJKA

sobota 20 października godz. 11.00 Rohland Tuszów – OLEŚNIA OLEŚNIKI

sobota 20 października godz. 15.00 Błękit Cyców – PERŁA PROGRES MEŁGIEW

niedziela 21 października godz. 12.00 TRAWENA TRAWNIKI – Krzczonovia Krzczonów

niedziela 21 października godz. 14.00 GKS Niedźwiada – VICTORIA RYBCZEWICE

A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – XI KOLEJKA

niedziela 21 października godz. 14.00 Znicz Siennica Różana – MKS SIEDLISKA

B KLASA (GRUPA IV) – VIII KOLEJKA

niedziela 21 października godz. 11.00 LKS BISKUPICE – VIR DOROHUCZA

niedziela 21 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – KS Uniszowice

niedziela 21 października godz. 14.30 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – LZS Krężnica Jara

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VI KOLEJKA

sobota 20 października godz. 15.00 Amator Leopoldów-Rososz – PIASKOVIA PIASKI

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – IX KOLEJKA

sobota 20 października godz. 13.00 TRAWENA TRAWNIKI – Krzczonovia Krzczonów

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – XII KOLEJKA

niedziela 21 października godz. 14.00 AVIA ŚWIDNIK – Sygnał Lublin

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – XII KOLEJKA

niedziela 21 października godz. 15.30 AVIA ŚWIDNIK – Sygnał Lublin

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – VII KOLEJKA

sobota 20 października godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – KS Drzewce

sobota 20 października godz. 12.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – Mazowsze Stężyca

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – IX KOLEJKA

sobota 20 października godz. 10.00 AVIA ŚWIDNIK – BKS Lublin

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – IX KOLEJKA

sobota 20 października godz. 11.30 AVIA ŚWIDNIK – BKS Lublin

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VIII KOLEJKA

sobota 20 października godz. 13.00 PIASKOVIA PIASKI – Perła Borzechów

sobota 20 października godz. 13.30 Granit Bychawa – VICTORIA RYBCZEWICE

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – III TURNIEJ II RUNDY

sobota 20 października godz. 10.00 – boisko Orlik przy ul. Kopernika 9 w Świdniku.

Udział biorą: AVIA II ŚWIDNIK, Wysoczanka Wysokie, Sławin Lublin, Granit Bychawa, MUKS Jabłonna, Janowianka Janów Lubelski.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – III TURNIEJ II RUNDY

sobota 20 października godz. 13.00 – boisko Orlik przy ZS w Piaskach.

Udział biorą: UKS Football Academy II Lublin, Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin, Tur Milejów, Puławiak Puławy, Stal Poniatowa, PIASKOVIA PIASKI.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA II) – III TURNIEJ II RUNDY

sobota 20 października godz. 14.00 – boisko klubowe Mazowsza w Stężycy.

Udział biorą: AVIA ŚWIDNIK, Tęcza Bełżyce, Motor Lublin S.A., Dubler Opole Lubelskie, Górnik Łęczna.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA V) – III TURNIEJ II RUNDY

sobota 20 października godz. 12.00 – boisko klubowe LKS w Kamionce.

Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, UKS Widok Lublin, Błękit Cyców, LKS Kamionka, Orka Kluczkowice, Perła Borzechów.

LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – III TURNIEJ II RUNDY

sobota 20 października godz. 9.00 – boisko Orlik przy PCEZ w Świdniku.

Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, BKS Lublin, Wisła Józefów, AP Bronowice Lublin, Orion Niedrzwica Duża, Górnik Łęczna.

LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – III TURNIEJ II RUNDY

sobota 20 października godz. 13.00 – boisko Orlik przy ul. Kopernika 9 w Świdniku.

Udział biorą: AVIA ŚWIDNIK, Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin, Wisła Puławy, MUKS Jabłonna, MOSiR Lubartów, Granit Bychawa.

LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA IV) – III TURNIEJ II RUNDY

niedziela 21 października godz. 12.30 – boisko Orlik przy ul. Pogodnej w Lublinie.

Udział biorą: PERŁA PROGRES MEŁGIEW, Zawisza Garbów, AF Głusk, UKS Widok Lublin, MUKS Kraśnik, Tęcza Bełżyce.

LUBELSKA LIGA ŻAKÓW MŁODSZYCH – III TURNIEJ

niedziela 21 października godz. 11.00 – boisko klubowe Lublinianki w Lublinie.

Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, BKS I Lublin, BKS II Lublin, UKS Football Academy Lublin, Vrotcovia Lublin, AP Bronowice Lublin.

redAKTUALNOŚCISPORTpiłka nożna
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) - IX KOLEJKA niedziela 21 października godz. 13.00 Naprzód Sobolów - LKS WIERZCHOWISKA III...