Po wygraniu swojej grupy w pierwszym etapie rundy jesiennej drużyna Orlików Młodszych Piaskovii w drugim etapie rywalizuje z mistrzami innych grup. W pierwszym turnieju, który odbył się na boisku orlik w Niemcach, podopieczni trenera Michała Szklarza spisali się dobrze. W tak doborowym gronie zanotowali dwa zwycięstwa!

Wyniki: Piaskovia – Stal Poniatowa 1:0 (Bartosz Jędrzejak) * Piaskovia – Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin 0:2 * Piaskovia – UKS Foootball Academy II Lublin 1:0 (Hubert Kalita) * Piaskovia – MKS Puławiak Puławy 0:1 * Piaskovia – Tur Milejów 0:2.

Piaskovia: Kamil Rysak, Dawid Chojecki, Norbert Łysakowski, Stasio Chęciński, Wojciech Sagan, Gabriel Goral, Wojciech Łukasz, Michał Łastawiecki, Hubert Kalita, Antoni Smolira, Bartosz Jędrzejak, Jakub Sic, Szymon Bargieł, Jakub Kołodziejczyk, Marcel Mitruś, Damian Ciesielski.

Następny turniej zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 14 października w Milejowie.

redAKTUALNOŚCISPORTPiaskovia Piaski,piłka nożna
Po wygraniu swojej grupy w pierwszym etapie rundy jesiennej drużyna Orlików Młodszych Piaskovii w drugim etapie rywalizuje z mistrzami innych grup. W pierwszym turnieju, który odbył się na boisku orlik w Niemcach, podopieczni trenera Michała Szklarza spisali się dobrze. W tak doborowym gronie zanotowali dwa zwycięstwa! Wyniki: Piaskovia - Stal...