Rezerwy Wierzchowisk lepsze od Kingi

Swoje drugie zwycięstwo w rundzie jesiennej bieżącego sezonu odniósł drugi zespół Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk, który rywalizuje w grupie lubelskiej III ligi żeńskiej. Podopieczne trenera Dariusza Kosika na własnym boisku okazały się lepsze od Kingi Krasnystaw zwyciężając 2:1 (1:0).
Bramki: Patrycja Tkaczyk (25′), Julia Kruk (51′).
Wierzchowiska II: Julia Szczęśniak, Milena Irsak, Weronika Krysa, Weronika Bednarczyk, Oliwia Badach, Joanna Latała, Julia Kruk, Natalia Pielecha, Zofia Czercowy, Patrycja Tkaczyk.
Oba zespoły do tego meczu przystąpiły w dziesięcioosobowych składach. Spotkanie było wyrównane, a gospodynie potrafiły rozgrywać fajne akcje i stwarzać zagrożenie pod bramką przyjezdnych. W 25 minucie po akcji lewą stroną boiska na wejście w pole karne zdecydowała się Patrycja Tkaczyk. Nasza zawodniczka wbiegła odważnie z piłką w szesnastkę i uderzyła celnie dając Wierzchowiskom prowadzenie. Po zmianie stron rezultat strzałem po ziemi podwyższyła Julia Kruk. Drużyna z Krasnegostawu gola zdobyła cztery minuty później. Futbolówka uderzona z rzutu wolnego z około 30 metrów wpadła w krótki róg do siatki. Warto dodać, że bardzo dobry mecz w szeregach gospodyń rozegrała Joanna Latała.