Wysoka wygrana piłkarzy z Dorohuczy

W czwartej kolejce rozgrywek piłkarskiej B klasy (grupa IV) drużyna Ludowego Klubu Sportowego Vir z Dorohuczy na własnym boisku pokonała KS Uniszowice 5:1 (1:1). Była to pierwsza wygrana podopiecznych trenera Stanisława Świdra w bieżącym sezonie.
Bramki: Damian Korneluk (41′), Jakub Bartocha (46′), Łukasz Daniel (62′), Marek Wójtowicz (69′), Rafał Waryszak (78′).
Vir: Gabriel Lipiec, Marek Wójtowicz (80′ Marek Matysiak), Piotr Wojtal (65′ Cezary Gierczyński), Robert Wojciechowski (80′ Arkadiusz Krasowski), Rafał Waryszak, Marcin Kozłowski, Damian Korneluk, Paweł Jaroszyński, Łukasz Daniel (65′ Kacper Steciak), Mateusz Bawół, Jakub Bartocha.
Mecz rozpoczął się dobrze dla gości, którzy już w 10 minucie objęli prowadzenie. Vir wyrównał dopiero tuż przed zejściem na przerwę, a do siatki rywali trafił Damian Korneluk. Po zmianie stron gospodarze przycisnęli przyjezdnych czego efektem była przewaga i cztery kolejne gole. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Jakub Bartocha, Łukasz Daniel, Marek Wójtowicz i Rafał Waryszak.