27-letni mieszkaniec Świdnika odpowie przed sądem za podpalenie samochodu byłej partnerki na jednym ze świdnickich osiedli. Mężczyzna został wczoraj zatrzymany przez Policję i przesłuchany w charakterze podejrzanego.

1 listopada w godzinach wieczornych dyżurny świdnickiej Policji otrzymał zgłoszenie o płonącym aucie na jednej z ulic w centrum miasta. Po ugaszeniu auta przez strażaków okazało się, iż przyczyną pożaru zaparkowanego Opla było najprawdopodobniej celowe podpalenie. Wczoraj świdniccy kryminalni zatrzymali podejrzanego 27-letniego mieszkańca Świdnika.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty uszkodzenia mienia byłej partnerki oraz nękania i gróźb pod jej adresem. Dziś sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za zniszczenie mienia oraz nękanie i groźby może mu grozić do 5 lat więzienia.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/11/68-137350.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/11/68-137350-300x199.jpgD.C.AKTUALNOŚCIpodpalił samochód,zatrzymany podpalacz
27-letni mieszkaniec Świdnika odpowie przed sądem za podpalenie samochodu byłej partnerki na jednym ze świdnickich osiedli. Mężczyzna został wczoraj zatrzymany przez Policję i przesłuchany w charakterze podejrzanego. 1 listopada w godzinach wieczornych dyżurny świdnickiej Policji otrzymał zgłoszenie o płonącym aucie na jednej z ulic w centrum miasta. Po ugaszeniu auta...