Po wielu miesiącach, a może nawet latach bez wysiłku fizycznego, postanowiłeś w końcu wstać z kanapy i zapisać się na siłownię? Przeglądasz oferty klubów fitness i nie wiesz na co się zdecydować? Podpowiadamy, czym kierować się podczas wyboru dobrej siłowni.

Sprawdź wyposażenie

Wielkie centrum fitness czy małe, osiedlowe siłownie? Zapisz się na próbne ćwiczenia! Zobacz, jak wygląda sala, poznaj pracowników, sprawdź, czy dobrze czujesz się w danym miejscu. Nie zawsze duże i znane znaczy lepsze. Czasem za niższą cenę masz do wyboru równie szeroką gamę sprzętów do ćwiczeń. Jednak zdarza się, że małe siłownie są tańsze nie bez powodu – jest w nich mniej miejsca, panują gorsze warunki sanitarne, a na sprzęcie czas odbił już swoje piętno. Co więcej, osiedlowe siłownie zazwyczaj nie posiadają szerokiego wyboru zajęć fitness, takich jak pool dance, joga czy tabata. Jeżeli szukasz takich nowinek, to warto zainteresować się ofertą większego centrum sportowego.

Lokalizacja – najważniejszy wyznacznik

Jeżeli myślisz, że będziesz dojeżdżać na drugi koniec miasta, żeby poćwiczyć na maszynach, to wiedz, że niestety nic z tego nie będzie. Będą Ci się zdarzać takie dni, kiedy zupełnie nie będziesz mieć ochoty na wysiłek fizyczny. Może to być kwestia braku czasu czy natłoku obowiązków. Z czasem zobaczysz, że dłużej dojeżdżasz na zajęcia niż rzeczywiście ćwiczysz i poczujesz, że to bez sensu. Znajdź siłownie w swojej okolicy, która będzie oferowała dobry program i szeroki asortyment sprzętów do ćwiczeń. W ten sposób lepiej spożytkujesz swój wolny czas i będziesz mógł się zająć innymi aktywnościami.

Jeżeli poszukujesz klubu sportowego, który spełni Twoje oczekiwania, postaw na Sports Park – to najprawdopodobniej najfajniejsze miejsce w mieście! Sports Park to zaufana marka działająca na lokalnym rynku już od 7 lat. W jednym miejscu poćwiczysz na siłowni, pójdziesz na fitness, rowery, cross czy na squasha. Tu możesz też zapisać swoje dziecko na karate, a sam w czasie jego zajęć wybrać dla siebie inne zajęcia z szerokiej oferty, np. jogę, zumbę, pilates, salsation, zdrowy kręgosłup czy BUP.

Sports Park to także wykwalifikowany personel, który składa się tylko i wyłącznie z miłośników sportów. Klub możesz wypróbować zapisując się na darmowe pierwsze zajęcia. Trenerzy pomogą Ci dobrać najlepszy rodzaj ćwiczeń, który spełni twoje oczekiwania i pomoże osiągnąć wyznaczone cele.

Sprawdź ofertę na stronie: www.sportspark.pl

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2019/02/weight-lifting-1284616_1920-1024x682.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2019/02/weight-lifting-1284616_1920-300x300.jpgadminlsw24SPONSOROWANE
Po wielu miesiącach, a może nawet latach bez wysiłku fizycznego, postanowiłeś w końcu wstać z kanapy i zapisać się na siłownię? Przeglądasz oferty klubów fitness i nie wiesz na co się zdecydować? Podpowiadamy, czym kierować się podczas wyboru dobrej siłowni. Sprawdź wyposażenie Wielkie centrum fitness czy małe, osiedlowe siłownie? Zapisz się...