KONKURS METAMORFOZA Z NATURHOUSE

Wyjdź z cienia, zmień sposób żywienia!

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY
laureatką została
Pani Małgorzata Madyjewska

naturhouse logo

Zobacz jak przebiega metamorfoza
Pani Małogrzaty Madyjewskiej laureatki konkursu


Tydzień po rozpoczęciu kuracji w Naturhouse Świdnik Pani Małgorzata uzyskała świetne rezultaty!! Wszystko za sprawą indywidualnie dobranej diety oraz co najważniejsze samozaparcia Uczestniczki.

Pani Małgorzata jako najtrudniejszy wspomina pierwszy dzień kuracji. Obawiała się ile czego powinna zjeść i czy taki produkt jej wolno czy nie. Rozmowa z Panią dietetyk rozwiała wszelkie wątpliwości. Od tej pory było wszystko w porządku 😊– wspomina z uśmiechem.

Pani Małgorzata z optymizmem a zarazem niecierpliwością wyczekuje kolejnych efektów i jest przekonana, że uda jej się je osiągnąć. Będąc na kuracji odchudzającej mogą występować różne emocje. Tak samo było w przypadku Pani Małgorzaty, u której radość przewijała się z frustracją, gdyż ciężko z dnia na dzień zmienić nawyki kształtowane przez całe życie.

Mimo wielu pokus, które otaczały Panią Małgosię nie uległa ani jednej. Jak sama mówi chce swoją szansę wykorzystać na 100%.

Jest zadowolona z siebie i towarzyszy jej satysfakcja, że zmiana stylu jej życia, właśnie się dzieje. Najbardziej mnie motywują zauważalne efekty. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Zobaczymy co będzie dalej :) – stwierdza wesoło.

Serdecznie gratulujemy Pani Małgorzacie i lecimy po więcej 😊


dowiedz się więcej


dowiedz się więcej

regulamin konkursu


Z każdym tygodniem będziesz zauważać:

– wzrost energii i zdecydowaną poprawę samopoczucia,

– spadek masy ciała,

– ubytek tkanki tłuszczowej lub/i wody metabolicznej

– spadek centymetrów w obwodach ciała (talia, biodra, uda),

– zmniejszenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego,

– zmniejszenie opuchlizny wywołanej zatrzymaniem wody metabolicznej,

– wzrost energii i zdecydowana poprawa samopoczucia

Całkowita przemiana wizerunku, nie byłaby jednak możliwa bez naszych partnerów, którzy włączyli się do akcji, a co za tym idzie przyczynią się do dokonania pełnej metamorfozy:

Partner akcji portal lsw24.pl

• Salon kosmetyczny Jolique w Świdniku, który zapewni zabieg oczyszczający skórę twarzy oraz zabieg nawilżająco-liftingujący. Zwieńczeniem metamorfozy będzie wykonanie profesjonalnego makijażu oraz manicure metodą hybrydową.

• Jean d’arsel jako fundator zestawu kosmetyków dla podtrzymania efektów zabiegów kosmetycznych

• Dom Urody, zapewni kurację regenerującą do włosów Moroccanoil plus zestaw kosmetyków oraz metamorfozę- Koloryzację Goldwell i strzyżenie.

• Wizażystka Ewelina SmalecŁuczak Make Up poprowadzi indywidualną, profesjonalną lekcję makijażu (dziennego lub wieczorowego) oraz makijaż finalny.

Świdnik, ul. Niepodległości 19/55
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Czwartek: 8:00 – 16:00
Wtorek: 11:00 – 19:00
Środa: 10:00 – 18:00
Piątek: 7:30 – 15:30
Telefon: 883 156 315

e-mail: swidnik.niepodleglosci@naturhouse-polska.com