SPORT

CZASEM WARTO POSŁUCHAĆ ŻONY

Roman Sobiesiak

Roman Sobiesiak wie praktycznie wszystko o świdnickiej halówce. Jest jej wiernym kibicem od pierwszego sezonu, czyli od 1999 roku. Przed rokiem wygrał konkurs wiedzy o rozgrywkach pt. „15 pytań na 15-lecie”. Teraz okazał się najtrafniej typującym w konkursie pt. „Ekspert Extraligi”. Choć jak sam przyznaje wcale nie było łatwo…

* Ten konkurs był tak trochę jak typowanie w ciemno…

– Dokładnie. Wyniki meczów zależały od tego w jakim składzie i w jakiej dyspozycji byli akurat danego dnia zawodnicy poszczególnych zespołów. Często zawodzili mnie faworyci.

* Były jakieś nieprzespane noce przed weekendem?

– Bywało, że w środku nocy budziłem się i rozmyślałem jak obstawić wyniki na najbliższą kolejkę.

* Z wynikami, którego zespołu miał Pan najwięcej problemów?

EICE Zdecydowanie z ????? Wodrolem. Miał wyraźny dołek w trakcie sezonu przegrywając dwa mecze z rzędu. Kiedy kolejny wholesale mlb jerseys ze Speed Carem już obstawiłem jako ich porażkę, a wholesale nba jerseys oni Z akurat wholesale nfl jerseys wygrali…

* Wystarczyło posłuchać się żony…

-Rzeczywiście. Przed tym meczem zapytałem żonę o zdanie. Stwierdziła, że wygrają obrońcy tytułu mistrzowskiego. Nie posłuchałem się i napisałem na kuponie wygraną Speed Caru. Po powrocie do domu usłyszałem WODROL tylko „a nie mówiłam…”.

* Co Pan czuł odbierając puchar za pierwsze miejsce?

– Przede wszystkim dużą satysfakcję. JAK Od razu zadzwoniłem do córki mieszkającej w Norwegii, CEO, żeby się pochwalić wygraną i tym okazałym pucharem. Najbliżsi byli bardzo dumni ze mnie.

* Za rok organizatorzy halówki obiecują kolejny konkurs…

– Już nie mogę się doczekać. Oczywiście cheap mlb jerseys wezmę udział. Zachęcam także innych do spróbowania swoich sił. Zaręczam, że to super zabawa na zimowe dni.

Rozmawiał: JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button