Wygrana Wierzchowisk na finiszu II ligi!

W ostatniej kolejce rozgrywek grupy małopolskiej II ligi kobiet drużyna Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk podejmowała Starówkę Nowy Sącz. Nasze dziewczęta udany sezon zakończyły pewną wygraną na własnym boisku 3:1 (2:0). Podopieczne trenera Marka Maciejewskiego jako beniaminek drugoligowych rozgrywek zajęły szóstą lokatę w końcowej tabeli co należy uznać za dobry wynik.
Bramki: Kaja Zaborska 2 (14′, 40′), Katarzyna Kot (73′).
Wierzchowiska: Magda Badura, Justyna Kasperek, Natalia Pielecha, Edyta Danił, Natalia Flis (46′ Iza Bartocha), Natalia Szczygieł, Natalia Kuziel, Katarzyna Pawlina, Maja Oleszczuk, Kaja Zaborska, Katarzyna Kot.

Gospodynie od początku miały mecz pod kontrolą. Prowadzenie objęły już po niespełna kwadransie gry. Akcję lewą stroną przeprowadziła Maja Oleszczuk. Dograła piłkę na prawą stronę, a tam Kaja Zaborska nie miała problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce. Pięć minut przed zejściem na przerwę ta sama zawodniczka po raz drugi wpisała się na listę strzelczyń. Tym razem asystę zaliczyła Natalia Szczygieł. Rezultat na 3:0 w 73 minucie po indywidualnej akcji podwyższyła Katarzyna Kot. Napastniczka Wierzchowisk minęła dwie rywalki i popisała się celnym strzałem w długi róg. Przyjezdne, już w doliczonym czasie gry, zdołały odpowiedzieć jedynie zdobyciem honorowej bramki.