SPORT

SPARINGOWY CZWARTEK W TRAWNIKACH i BISKUPICACH

Dziś wieczorem swoje kolejne mecze sparingowe rozegrają drużyny z terenu powiatu świdnickiego. Tym razem na własne boiska, aby szlifować formę przed zbliżającymi się rozgrywkami lubelskiej B klasy (gr. II), wyjdą piłkarze LKS Biskupice i LKS Trawniki. Inauguracja „Serie B” zbliża się wielkimi krokami, a pierwsze mecze odbędą się już 30 sierpnia br.
afisz Biskupice
Futboliści Ludowego Klubu Sportowego z Biskupic do sezonu 2015/2016 przygotowują się pod wodzą nowego trenera Arkadiusza Pawłowskiego. Drużyna ma już za sobą kilka gier kontrolnych, między innymi za turnieju o Puchar Siostrzytowa gdzie zielono-czarni zajęli pierwsze miejsce. Ostatnio piłkarze z Biskupic rywalizowali w Piaskach podczas turnieju o Puchar Starosty Świdnickiego. Co prawda zajęli tam czwarte miejsce, ale jak to w okresie przed ligą bywa nie same wyniki, ale głównie budowa formy i zgrywanie zespołu są najważniejsze. Idealna okazja ku temu nadarza się dziś o godz. 18.30. Na boisku w Biskupicach gospodarze będą podejmować MKS Siedliska z gminy Fajsławice. Ten zespół szykuje się do swojego debiutu w rozgrywkach chełmskiej A klasy.
Piłkarze Ludowego Klubu Sportowego z Trawnik, opromienieni wygraną w niedzielnym turnieju o Puchar Wójta Gminy rozgrywanym w Siostrzytowie, zmierzą się dziś o godz. 18.00 na własnym obiekcie z przedstawicielem chełmskiej klasy okręgowej – Spółdzielcą Siedliszcze. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Waldemara Ocyska chcą w nadchodzącym sezonie poważnie podejść do rozgrywek i włączyć się do walki o awans do A klasy.
JacK
foto: www.facebook.com

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button