SPORT

RUSZYŁY ZAPISY DO II LIGI FUTSALU

Lubelski Związek Piłki Nożnej zaprasza do udziału w rozgrywkach II Ligi Futsalu gr. Lubelskiej. Zgłoszenia drużyn klubowych i amatorskich z terenu województwa lubelskiego przyjmowane są do 30 września 2015 r. Rozgrywki planowane są w formie turniejów rozgrywanych w grupach. Każda drużyna będzie zobligowana do organizacji turnieju we własnym obiekcie i udziału w turniejach w swojej grupie.
logo Futsal PZPN
Koszt uczestnictwa w rozgrywkach ograniczać się będzie do wspomnianej organizacji turnieju (sala, sędziowie), dojazdu na turnieje zorganizowane przez drużyny z grupy oraz niedużych opłat regulaminowych. Rozgrywki będą prowadzone w czterech grupach (podział terytorialny), a o ilości drużyn w grupie decydować będzie ilość zgłoszeń. O przyjęciu do rozgrywek decydować będzie kolejność zgłoszeń. Szczegóły na temat planowanych rozgrywek II Ligi Futsalu można znaleźć na www.lzpn.pl w zakładce Rozgrywki/Futsal.
LZPN bardzo serdecznie zaprasza kibiców na turniej FUTSAL CUP Lublin 2015, który w dniach 22-23 sierpnia br. odbędzie się w Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie. Na turnieju wystąpią drużyny z polskiej Ekstraklasy i I Polskiej Ligi Futsalu. Szczegółowy program turnieju można znaleźć na http://lublinfutsalcup.pl/
JacK
foto: www.pzpn.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button