SPORT

RELACJA LIVE – DERBY W A KLASIE: OLEŚNIA OLEŚNIKI – VICTORIA RYBCZEWICE!!!

O godzinie 11 na boisku w Oleśnikach rozpoczął się mecz w ramach II kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy III A klasy, w którym beniaminek – Oleśnia podejmuje Victorię Rybczewice. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z tego derbowego spotkania!!!
wynik oleśnia victoria
OLEŚNIA OLEŚNIKI – VICTORIA RYBCZEWICE 0:2 (0:1)
Bramki:
0:1 Grzegorz Topyła (16′)
0:2 Grzegorz Skorek (82′)
Oleśnia: Przemysław Mączka, Piotr Wypych, Michał Mazurczak, Dominik Wronka, Sebastian Kulik, Piotr Wójtowicz (46′ Dawid Szewczak), Piotr Filutowski, Łukasz Janiak (c), Krzysztof Godula (46′ Grzegorz Mazur), Mariusz Sierpień, Maciej Marek (62′ Paweł Kropornicki). Trener: Dariusz Kuchta. Kierownik drużyny: Karol Marek.
Zawodnicy rezerwowi: Wojciech Mrugała, Paweł Kropornicki, Błażej Dzirba, Dawid Szewczak, Grzegorz Mazur.
Victoria: Mateusz Świetlicki, Michał Skorek (30′ Mateusz Zawiślak), Jakub Bomba (c), Mariusz Skorek, Radosław Ignatiuk, Jarosław Kowalik, Paweł Kasak, Grzegorz Skorek, Grzegorz Topyła (87′ Łukasz Kowalik), Kamil Cieśla (77′ Michał Kozak), Sebastian Witkowski (55′ Dariusz Sawicki). Trener: Grzegorz Osajkowski. Kierownik drużyny: Tomasz Świetlicki.
Zawodnicy rezerwowi: Patryk Potręć, Łukasz Warda, Łukasz Kowalik, Michał Kozak, Mateusz Zawiślak, Dariusz Sawicki.
Podziękowania dla Karola Marka i Tomasza Świetlickiego za pomoc w realizacji tej relacji!!!
PRZEBIEG MECZU
4 min Drugi rzut rożny dla Victorii, w pierwszej fazie meczu widoczna przewaga gości
8 min pierwszy strzał Oleśni, ale Łukasz Janiak uderzył ponad bramką
11 min strzał z dystansu Michała Mazurczaka zablokowany przez obrońcę
16 min GOL!!! 0:1!!! Po zespołowej akcji, z podania Pawła Kasaka gola dla Victorii strzałem z 11 metrów zdobywa Grzegorz Topyła!!!
19 min strzał głową Grzegorza Skorka obronił Przemysław Mączka
30 min zmiana w drużynie Victorii, za kontuzjowanego (pachwina) Michała Skorka wchodzi Mateusz Zawiślak
31 min piękny strzał głową Mariusza Sierpnia z największym trudem obroniony przez Mateusza Świetlickiego
34 min silny strzał jednego z piłkarzy Oleśni na rzut rożny paruje golkiper przyjezdnych
36 min w odpowiedzi dwa rzuty rożne dla Victorii
45 min rzut wolny dla Oleśni, stworzył zagrożenie pod bramką gości, ale nie na tyle żeby zmienić wynik
DO PRZERWY: OLEŚNIA – VICTORIA 0:1!!!
46 min dwie zmiany w Oleśni, za Krzysztofa Godulę wchodzi Grzegorza Mazur, a za Piotra Wójtowicza – Dawid Szewczak
52 min w ataku gospodarze, piękne prostopadłe podanie otrzymuje Maciej Marek, ale marnuje sytuację sam na sam z Mateuszem Świetlickim
55 min zmiana w drużynie Victorii, za Sebastiana Witkowskiego wchodzi Dariusz Sawicki
skorek
56 min rzut rożny dla Oleśni, bramkarz gości piąstkuje piłkę z największym trudem
62 min zmiana w drużynie Oleśni, za Macieja Marka wchodzi Paweł Kropornicki
65 min bardzo ładna akcja walecznego jak zawsze Grzegorza Skorka zakończona minimalnie niecelnym strzałem
70 min Przemysław Mączka „wypluwa” piłkę po strzale Grzegorza Skorka, a Kamil Cieśla z trudnej pozycji „przenosi” futbolówkę nad poprzeczką
77 min zmiana w drużynie Victorii, za Kamila Cieślę wchodzi Michał Kozak
78 min z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczką uderzał Piotr Filutowski
82 min GOL!!! 0:2!!! Po prostopadłym podaniu Dariusza Sawickiego sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zmarnował Grzegorz Skorek (na zdjęciu)!!!
87 min zmiana w drużynie Victorii, za Grzegorza Topyłę wchodzi Łukasz Kowalik
88 min Grzegorz Skorek znów „oko w oko” z bramkarzem, ale tym razem górą był Przemysław Mączka
KONIEC MECZU!!! W A-KLASOWYCH DERBACH POWIATU ŚWIDNICKIEGO: OLEŚNIA OLEŚNIKI – VICTORIA RYBCZEWICE 0:2!!!