SPORT

Z OSTATNIEJ CHWILI!!! A KLASA: BŁĘKIT CYCÓW ODDAŁ VICTORII PUNKTY WALKOWEREM!!!

Dziś o godz. 12 na boisku w Rybczewicach miał się rozpocząć mecz III kolejki o mistrzostwo grupy III lubelskiej A klasy, w którym piłkarze GLKS Victoria Rybczewice mieli podejmować Błękit Cyców. Niestety do spotkania nie doszło. Futboliści spadkowicza z klasy okręgowej oddali gospodarzom punkty walkowerem!!!
wynik victoria cyców
Tuż przed wyznaczoną godziną sędziowie dzwonili jeszcze do prezesa Błękitu. Okazało się, że drużyna z Cycowa po prostu nie zebrała się i nie przyjedzie do nas na mecz – przyznał Tomasz Świetlicki, kierownik drużyny Victorii.
Sędziowie odczekali regulaminowy kwadrans, po czym zgodnie z przepisami odgwizdali walkowera dla miejscowych. Reszta należy teraz do Wydziału Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, który powinien przyznać trzy punkty Victorii.
W ten sposób futboliści prowadzeni przez trenera Grzegorza Osajkowskiego po trzech kolejkach spotkań będą mieli komplet 9 punktów. Przynajmniej do jutra pozostaną samodzielnym liderem tabeli. W dniu jutrzejszym swoje mecze rozegrają pozostałe drużyny, które przed tą serią spotkań miały na swoim koncie po 6 „oczek”. Lider GLKS Michów o godz. 16 podejmować będzie GKS Niedźwiada. Godzinę później swój mecz rozpocznie Tur Milejów, który zagra na własnym boisku z GKS Abramów oraz Kadet Lisów rywalizujący na boisku KS Nasutów.
Jutro o godz. 17 swój mecz w Garbowie z Zawiszą rozpocznie Oleśnia Oleśniki, a o tej samej porze Huragan Siostrzytów wybiegnie na boisko z Skrobowie, aby zmierzyć z miejscowym LKS-em.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button