SPORT

RELACJA LIVE – MECZ KLASY OKRĘGOWEJ: PIASKOVIA PIASKI – POM ISKRA PIOTROWICE!!!

O godzinie 17.00 na stadionie w Piaskach rozpoczął się mecz w ramach VI kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej, w którym piąty zespół tabeli Piaskovia podejmuje wicelidera – POM Iskra Piotrowice. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z tego spotkania!!! 
W meczach poprzedniego sezonu 2014/2015
17.08.2014 r. PIASKOVIA – POM Iskra Piotrowice 0:2
29.03.2015 r. POM Iskra Piotrowice – PIASKOVIA 3:4
WYNIK PIAAKOVIA
PIASKOVIA PIASKI – POM ISKRA PIOTROWICE 3:1 (1:0)
Bramki:
1:0 25 min Tomasz Szklarz
2:0 70 min Tomasz Szklarz
3:0 75 min Tomasz Szklarz
3:1 90+1 min
Piaskovia Piaski: Adam Pałka, Adam Szyndler, Łukasz Muda, Krzysztof Olender, Adam Wargol, Wojciech Gawryluk, Michał Czarnecki (88′ Robert Wójcik), Damian Farotimi (78′ Tomasz Wnuk), Tomasz Szklarz (86′ Tomasz Nowak), Przemysław Ziętek (83′ Mateusz Ziętek), Adrian Duda.
Trener: Sławomir Pasierbik, kierownik drużyny: Michał Szklarz.
PRZEBIEG MECZU
1-15 min gra w środku pola, „badanie się” przeciwników, jak na razie żadna z drużyn nie przystępuje do bardziej zdecydowanych ataków
25 min GOL!!! 1:0!!! TOMASZ SZKLARZ!!! Piłkarz Piaskovii popisał się fantastycznym uderzeniem lewą nogą z około 22 metrów, po którym piłka górą trafiła w długi róg, idealnie w okienko bramki gości!!! Gol „stadiony świata”!!!
27 min w odpowiedzi po rzucie rożnym goście byli bardzo bliscy wyrównania, ale strzał głową kapitana POM-u przeszedł minimalnie obok bramki Adama Pałki
30-45 min gra na stadionie Piaskovii się zaostrzyła, sędzia pokazał kilka żółtych kartek, w tym dla Michała Czarneckiego i Wojciecha Gawryluka
Do przerwy: PIASKOVIA PIASKI – POM Iskra Piotrowice 1:0!!!
46-60 min gospodarze mieliby doskonałą okazję do podwyższenia wyniku, ale wychodzącego sam na sam z bramkarzem Tomasza Szklarza obrońca przyjezdnych zatrzymał  łapiąc po prostu „w pół”, za co ujrzał… tylko żółtą kartkę
70 min GOL!!! 2:0!!! TOMASZ SZKLARZ!!! Snajper Piaskovii otrzymał podanie z głebi pola od Adriana Dudy i płaskim strzałem z 15 metrów w długi róg nie dał szans bramkarzowi rywali!!!
75 min GOL!!! 3:0!!! TOMASZ SZKLARZ!!! Tym razem gol padł po wywalczeniu piłki przez Przemysława Ziętka i z jego podania!!!
78 min zmiana w Piaskovii, za Damiana Farotomiego wszedł Tomasz Wnuk
90+1 min GOL!!! 3:1!!! Gospodarze wyczekiwali już na końcowy gwizdek arbitra, a przyjezdni strzelili w tym momencie honorowego gola!!!
Koniec meczu: PIASKOVIA PIASKI – POM Iskra Piotrowice 3:1!!!

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button