RELACJA LIVE – MECZ NA SZCZYCIE TABELI A KLASY: TUR MILEJÓW – VICTORIA RYBCZEWICE!!!

O godzinie 13.30 na boisku w Milejowie rozpoczął się mecz w ramach V kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy III A klasy, w którym wicelider tabeli Tur podejmuje lidera – Victorię Rybczewice. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z tego spotkania na szczycie tabeli!!!
VICTORIA - TUR
TUR MILEJÓW – VICTORIA RYBCZEWICE 0:3 (0:1)
Bramki:
0:1 14 min Grzegorz Skorek
0:2 52 min Kamil Cieśla
0:3 60 min Grzegorz Skorek
Grzegorz Skorek strzelone bramki zadedykował swojej żonie Lidii, która w dniu dzisiejszym obchodzi rocznicę urodzin!!! Do życzeń dołącza się także portal lsw24.pl!!!
GLKS Victoria Rybczewice: Mateusz Świetlicki, Radosław Ignatiuk, Jakub Bomba (c), Mariusz Skorek, Jarosław Magryta, Jarosław Kowalik (64′ Michał Kozak), Paweł Kasak, Dariusz Sawicki (46′ Michał Skorek), Grzegorz Skorek, Kamil Cieśla, Sebastian Witkowski (64′ Mateusz Zawiślak).
Trener: Grzegorz Osajkowski. Kierownik drużyny: Tomasz Świetlicki.
Podziękowania dla Tomasza Świetlickiego za pomoc w realizacji tej relacji!!!
PRZEBIEG MECZU
2 min po rzucie rożnym gospodarzy piłkę w pole wybija Jakub Bomba
3 min tuż nad poprzeczką Tura uderzał Jarosław Magryta
7 min po wrzutce Jarosława Magryty piłkę w polu karnym źle przyjął Sebastian Witkowski
11 min zawodnik gospodarzy sam na sam z Mateuszem Świetlickim, na szczęście strzelił niecelnie
12 min po rzucie rożnym Victorii nieudana kontra miejscowych
14 min GOL!!! 0:1!!! GRZEGORZ SKOREK!!! Radosław Ignatiuk podał do Kamila Cieśli, a ten do boku do wchodzącego stopera Jakuba Bomby. Wrzutka kapitan Victorii trafiła wprost na głowę zamykającego akcję Grzegorza Skorka, a ten trafił do siatki!!!
17 min gospodarze główkowali groźnie nad bramką Victorii
25 min niecelnie z przewrotki strzelał Grzegorz Skorek
29 min dobra akcja Pawła Kasaka zastopowana przez obrońcę gospodarzy
31 min w zamieszaniu podobramkowym Mateusz Świetlicki wybija piłkę na rzut rożny
34 min po kontrataku strzał Jarosława Magryty z około 40 metrów minimalnie nad poprzeczką Tura
36 min zaczyna się robić nerwowo na boisku w Milejowie, za przepychanki żółta kartka za zawodnika gospodarzy i Jarosława Magryty
37 min Mateusz Świetlicki broni groźny strzał z około 30 metrów
41 min gospodarze niecelnie z rzutu wolnego wykonywanego z  30 metrów
43 min żółta kartka dla Grzegorza Skorka
Do przerwy Tur Milejów – VICTORIA RYBCZEWICE 0:1!!!
46 min zmiana w Victorii, w miejsce Dariusza Sawickiego wchodzi Michał Skorek
46 min dwóch zawodników Tura przed Mateuszem Świetlickim, ale na szczęście jeden z gospodarzy fatalnie pudłuje będąc już przed pustą bramką…
48 min przewracany w polu karnym Tura Kamil Cieśla, ale sędzia nie reaguje…
52 min GOL!!! 0:2!!! KAMIL CIEŚLA!!! Akcję rozpoczął Sebastian Witkowski. Podał na prawej stronie wzdłuż linii bocznej do Jarosława Kowalika, a ten dośrodkował do kompletnie niepilnowanego Kamila Cieśli. Snajperowi Victorii pozostało jedynie zapytać golkipera gospodarzy „w który róg ma uderzać”!!!
58 min po dośrodkowaniu Jarosława Kowalika tuż nad poprzeczką główkował Kamil Cieśla
60 min GOL!!! 0:3!!! GRZEGORZ SKOREK!!! Michał Skorek ściągnął za sobą dwóch zawodników gospodarzy, a Kamil Cieśla podał piłkę „w tempo” do wychodzącego na czystą pozycję Grzegorza Skorka, który nie zmarnował wyśmienitej okazji do podwyższenia prowadzenia Victorii!!!
64 min dwie zmiany w drużynie Victorii, za Sebastiana Witkowskiego wchodzi Mateusz Zawiślak, a za Jarosława Kowalika wchodzi Michał Kozak
67 min strzał Pawła Kasaka broni bramkarz miejscowych
69 min nerwy puszczają gospodarzom… uderzony w twarz Grzegorz Skorek krwawi… sędzia nie reaguje…
77 min sam na sam z bramkarzem Michał Kozak, wykłada piłkę do nabiegającego Kamila Cieśli, ale temu przed strzałem piłka skoczyła na nierówności boiska i przeszła nad poprzeczką
81 min na pozycji spalonej po kontrataku Radosław Ignatiuk
83 min w następnej akcji na spalonym Kamil Cieśla
Koniec meczu!!! Tur Milejów – VICTORIA RYBCZEWICE 0:3!!! Zasłużona wygrana naszych piłkarzy, którzy umacniają się na pozycji lidera!!!