SPORT

ŁUKASZ GIERESZ: CZEKA NAS BARDZO CIĘŻKI MECZ!!!

Dziś o godz. 15 na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 2 w Świdniku piłkarze Gminno-Powiatowego Towarzystwa Sportowego Avia powalczą o kolejne III-ligowe punkty. Ich rywalem w derbowym pojedynku będą Orlęta Radzyń Podlaski. Na krótko przed spotkaniem rozmawialiśmy z kontuzjowanym kapitanem żółto-niebieskich Łukaszem Giereszem.
DSC_0719
* Jak wrażenia po derbach w Chełmie?
– Przede wszystkim szkoda, że straciliśmy punkty. Z przebiegu gry uważam, że nie zasłużyliśmy na porażkę. Cóż, taka jest piłka i z pokorą musimy przyjąć ten wynik.
* To kolejny mecz Avii, który obejrzałeś spoza boiska. Jak ogląda się kolegów będąc w takiej roli?
– Zdecydowanie ciężej oglądać jest grę z perspektywy ławki. Bardzo się denerwuję i zupełnie inaczej reaguję niż byłbym na boisku. Staram się podpowiadać kolegom z boku, ale to nie to samo. Jestem przyzwyczajony, że mam ich przed sobą na boisku.
* Kiedy będziesz mógł wrócić na boisko?
– Rozpocząłem już rehabilitację. W poniedziałek mam ostatnie szczegółowe badanie. Mam nadzieję, że wszystko z moim kolanem będzie już w porządku i od przyszłego tygodnia będę do dyspozycji trenera.
* Dziś derby z Orlętami… Twoja prognoza na ten mecz?
– Czeka nas bardzo ciężkie spotkanie. Mamy w drużynie kilka kontuzji. Mimo to pokazaliśmy już w tym sezonie kilkakrotnie, że jesteśmy drużyną walczącą. Typuje, że po ciężkim meczu wygramy 2:0!!!
* Dziękuję za rozmowę. Życzę powodzenia oraz szybkiego powrotu na boisko!!!
Rozmawiał: JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button