RELACJA LIVE – III LIGA: AVIA ŚWIDNIK – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI!!!

W ramach IX kolejki rozgrywek o mistrzostwo grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi o godz. 15.00 na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 2 w Świdniku rozpoczął się mecz piłki nożnej: Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!!!
wynik DERBY
AVIA ŚWIDNIK – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1:1 (0:0)
Bramki:
0:1 67 min Adrian Zarzecki
1:1 79 min Bartłomiej Mazurek
Żółte kartki: Dobrowolski, Rovbel (A) – Groborz, Nowacki (O).
Czerwona kartka: Marek Leszkiewicz (90’+2′).
Avia Świdnik: 22. Mateusz Zawiślak, 23. Adam Nowak (79′ 6. Mateusz Wołos), 14. Michał Maciejewski, 3. Patryk Grzegorczyk, 4. Jakub Szymala (76′ 21. Konrad Podstawka), 15. Wiktor Bogusz, 7. Sebastian Orzędowski, 8. Patryk Dobrowolski (69′ 20. Oleg Rovbel), 9. Kamil Oziemczuk, 10. Bartłomiej Mazurek (c), 11. Wojciech Białek.
Trener: Jacek Ziarkowski, asystent trenera: Rafał Wiącek, kierownik drużyny: Edwin Kruk, masażysta: Włodzimierz Tiuchtiej, lekarz: Piotr Koper.
Zawodnicy rezerwowi: 1. Patryk Jaroszek,  20. Oleg Rovbel, 17. Adam Słowik, 16. Kamil Starok, 25. Krystian Joć, 21. Konrad Podstawka, 6. Mateusz Wołos.
Orlęta: 1 Krzysztof Stężała, 4. Łukasz Ebert, 2. Adrian Zarzecki, 17. Kamil Groborz, 7. Marek Leszkiewicz, 19. Jarosław Milcz (88′ 6. Marek Nowacki), 16. Rafał Borysiuk (c) (50′ 10. Witalii Melnychuk), 11. Konrad Król (84′ 3. Patryk Szymala), 8. Arkadiusz Kot, 13. Piotr Zmorzyński, 9. Damian Szpak.
Trener: Damian Panek, kierownik druzyny: Edward Pawlina, drugi trener: Rafał Borysiuk.
Zawodnicy rezerwowi: 12. Adrian Wójcicki, 3. Patryk Szymala, 10. Witalii Melnychuk, 15. Bartosz Madejski, 6. Marek Nowacki, 14. Damian Iwańczuk, 5. Mateusz Konaszewski.
Sędziowie: główny – Karol Iwanowicz z Lublina, asystenci: Maciej Różyński i Karol Opoka.
PRZEBIEG MECZU
4 min na spalonym Białek
5 min w zamieszaniu z bliska próbował główkować Nowak
10 min gra w środku pola bez sytuacji bramkowych z obu stron
14 min z dystansu nad bramką uderzał Oziemczuk
16 min po dośrodkowaniu w pole karne piłkę głową zgrał Oziemczuk, ale nie zdążył do niej Mazurek
18 min prostopadła podanie w pole karne do Białka, ale szybszy od niego bramkarz gości
19 min Oziemczuk zastopowany przez ostatniego obrońce rywali
22 min Zmorzyński strzelał z rzutu wolnego ponad bramką Avii
28 min gra w środku pola od szesnastki do szesnastki
30 min żółta kartka dla Dobrowolskiego
31 min z dystansu płasko strzelał Zmorzyński, piłka w rękach Zawiślaka
33 min rzut wolny dla Orlat, po wrzutce Zarzecki z dwóch metrów trafia wprost w Zawiślaka
37 min po wrzutce Bogusza minimalnie obok słupka główkował Białek
40 min dobrze zapowiadająca się kontra Avii, ale zbyt mocne podanie Orzędowskiego do Nowaka
44 min po wrzutce Nowaka z lewej strony minimalnie obok bramki główkował Białek
Do przerwy: Avia – Orlęta 0:0!!!
46 min początek drugiej połowy meczu, obie drużyny bez zmian
48 min po wrzutce Białka z rzutu wolnego zamieszanie na polu karnym gości
50 min zmiana w Orlętach, za kontuzjowanego Borysiuka wchodzi Melnychuk
56 min zbyt mocne podanie Orzędowskiego do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Oziemczuka
59 min indywidualna akcja Białka, który minął dwóch obrońców, ale jego strzał instynktownie obronił Stężała
60 min po rzucie rożnym Białka tuż obok słupka główkował Grzegorczyk
67 min GOL!!! 0:1!!! Adrian Zarzecki!!! Wykorzystał niezdecydowanie defensywy Avii i z 12 metrów pokonał Zawiślaka!!!
68 min zmiana w Avii, za Dobrowolskiego wchodzi Rovbel
74 min Krol z dwóch metrów strzela wprost w Zawiślaka
75 min Bialek strzelał zza pola karnego tuż obok słupka
76 min zmiana w Avii, za Szymale wchodzi Podstawka
79 min GOL!!! 1:1!!! podanie Białka wzdłuż linii bramkowej na piątym metrze przeciął Bartłomiej Mazurek!!!
79 min zmiana w Avii, za Nowaka wchodzi Wołos
83 min rzut karny za faul na Rovbelu, ale strzał z 11 metrów Maciejewskiego trafia tylko w poprzeczkę
90+1 min rajd Oziemczuka zakończony jego strzałem zablokowanym przez obrońcę
90+2 min czerwona kartka dla Leszkiewicza za faul taktyczny na środku boiska
90+2 min rzut wolny Białka w ostatnich sekundach meczu „na afere” w pole karne, ale bez rezultatu
Koniec meczu: Avia – Orlęta 1:1!!!