SPORT

LIGOWA ŚRODA NASZYCH FUTBOLOWYCH DRUŻYN

Dziś na boiskach powiatu świdnickiego i nie tylko, zostaną rozegrane mecze piłkarskie z udziałem naszych drużyn. Na pierwszy plan wysuwa się zaległy mecz III-ligowej drużyny dziewcząt z LKS Wierzchowiska, które o godz. 17 na boisku przy ul. Rusałka w Lublinie, zagrają zaległy mecz z I kolejki. Ich przeciwnikiem będzie lubelski Motor.
afisz MKS
Dwumecz z lubelskim BKS-em rozegrają drużyny młodzików starszych i młodszych świdnickiej Avii rywalizujące w Lidze Wojewódzkiej. Początek meczu młodzików starszych o godz. 16.00, a młodszych o godz. 17.30. Oba mecze na bocznym boisku stadionu miejskiego przy ul. Sportowej 2 w Świdniku.
Natomiast trampkarze starsi Avii rozegrają mecz zaległy z I kolejki Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Tomasza Króla zagrają o godz. 18.30 w Lublinie z tamtejszym BKS-em.
O godz. 17.15 na boisku w Siostrzytowie rozpoczną się derby powiatowe z udziałem juniorów miejscowego Huraganu i Oleśni Oleśniki. Będzie to mecz awansem w ramach weekendowej, IV kolejki Lubelskiej Ligi Juniorów Starszych (grupa III).
W chełmskiej A klasie dziś rozegrane zostaną mecze w ramach IV kolejki. Wśród zaplanowanych spotkań o godz. 17 na boisku w Suchodołach drużyna Młodzieżowego Klubu Sportowego z Siedlisk podejmować będzie Leszkopol Bezek.
JacK
foto: www.facebook.com

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button