SPORT

KTO? GDZIE? KIEDY? WEEKENDOWY TERMINARZ KIBICA PIŁKARSKIEGO

Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele
piłka no kalendarzyka imprez na weekend
III LIGA – X KOLEJKA
sobota 19 września godz. 16.00 Polonia Przemyśl – AVIA ŚWIDNIK
KLASA OKRĘGOWA – VII KOLEJKA
sobota 19 września godz. 15.00 LKS WIERZCHOWISKA – Iskra Krzemień
niedziela 20 września godz. 12.30 Płomień Trzydnik Duży – PIASKOVIA PIASKI
A KLASA GRUPA III – VI KOLEJKA
sobota 19 września godz. 14.30 VICTORIA RYBCZEWICE – GLKS Michów
niedziela 20 września godz. 15.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – Ludwiniak Ludwin
niedziela 20 września godz. 16.00 Błękit Cyców – HURAGAN SIOSTRZYTÓW
B KLASA GRUPA II – IV KOLEJKA
niedziela 20 września godz. 16.00 VIR DOROHUCZA – Świdniczanka Świdnik Mały
niedziela 20 września godz. 16.00 LKS BISKUPICE – Roztocze Batorz
niedziela 20 września godz. 16.00 LKS TRAWNIKI – Perła Rudnik
niedziela 20 września godz. 16.00 Krzczonovia Krzczonów – PERŁA PROGRES MEŁGIEW
III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – IV KOLEJKA
sobota 19 września godz. 15.00 Poraj Kraczewice – LKS WIERZCHOWISKA
I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – VIII KOLEJKA
niedziela 20 września godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Łada 1945 Biłgoraj
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – V KOLEJKA
sobota 19 września godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Janowianka Janów Lubelski
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – IV KOLEJKA
sobota 19 września godz. 11.00 GKS Niedźwiada – LKS TRAWNIKI
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – VIII KOLEJKA
sobota 19 września godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – Tomasovia Tomaszów Lubelski
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – III KOLEJKA
sobota 19 września godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – LKS Stróża
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – IV KOLEJKA
niedziela 20 września godz. 13.00 AVIA ŚWIDNIK – Lublinianka Lublin
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – VIII KOLEJKA
sobota 19 września godz. 10.00 Górnik Łęczna – AVIA ŚWIDNIK
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – VIII KOLEJKA
sobota 19 września godz. 11.30 Górnik Łęczna – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – IV KOLEJKA
sobota 19 września godz. 14.00 BKS III Lublin – PIASKOVIA PIASKI
niedziela 20 września godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Lublinianka Lublin
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – III TURNIEJ
BOISKO ORLIK PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W BYSTRZEJOWICACH
niedziela 20 września godz. 13.00 z udziałem: LKS WIERZCHOWISKA, PIASKOVIA PIASKI, Błękit Cyców, Jedynka Krasnystaw i Górnik Łęczna.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA III – II TURNIEJ
STADION MIEJSKI PRZY UL. SPORTOWEJ 2 W ŚWIDNIKU
sobota 19 września godz. 9.00 z udziałem: AVIA ŚWIDNIK, Sygnał Lublin, Sławin Lublin, KS Bronowice i BKS Lublin.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA IV – II TURNIEJ
BOISKO ORLIK PRZY ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W RYBCZEWICACH
sobota 19 września godz. 10.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, Akademia Piłkarska Paderewski Lublin, UKS Dys, Bronowice II Lublin, PN Motor Lublin i GLKS Głusk.
A KLASA CHEŁM – V KOLEJKA
niedziela 20 września godz. 15.00 Zryw Gorzków – MKS SIEDLISKA
Zebrał: JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Reklama