SPORT

I DYCHA DO MARATONU Z UDZIAŁEM BIEGACZY POWIATU ŚWIDNICKIEGO

Prawie 1200 osób wzięło udział w niedzielnym biegu w ramach I Dychy do IV PZU Maratonu Lubelskiego. W zawodach zorganizowanych przez: Fundację Rozwoju Sportu, Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie wzięli udział także reprezentanci z powiatu świdnickiego, w tym ze stowarzyszenia Biegający Świdnik. Najwyższe miejsce zajął Cezary Bednarz, który z czasem 34:45 został sklasyfikowany na siódmej pozycji zarówno w „open” jak i swojej kategorii wiekowej M16.
MYSZKOWSKI
Pozostałe miejsca reprezentantów powiatu świdnickiego
14 miejsce „open” i 10 miejsce w M16 – Jendrych Artur (czas 36:45) Świdnik
42 miejsce „open” i 19 miejsce w M16 – Łukasz Augustyniak (czas 39:14) Jacków
52 miejsce „open” i 8 miejsce w M40 – Adrian Myszkowski (czas 39:57) Świdnik
70 miejsce „open” i 24 miejsce w M30 – Jakub Osina (czas 40:43) Świdnik
83 miejsce „open” i 29 miejsce w M30 – Grzegorz Kardyka (czas 41:36) Świdnik
101 miejsce „open” i 34 miejsce w M16 – Jakub Kuziel (czas 42:32) Majdan Kozic Dolnych
112 miejsce „open” i 40 miejsce w M30 – Mariusz Pączko (czas 43:09) Świdnik
130 miejsce „open” i 45 miejsce w M30 – Rafał Czelej (czas 43:41) Świdnik
138 miejsce „open” i 44 miejsce w M16 – Paweł Drewniak (czas 43:53) Świdnik
212 miejsce „open” i 77 miejsce w M30 – Sławomir Maj (czas 45:42) Świdnik
218 miejsce „open” i 15 miejsce w M50 – Mirosław Ziółek (czas 45:48) Jacków
231 miejsce „open” i 84 miejsce w M30 – Kamil Toporowski (czas 46:05) Świdnik
241 miejsce „open” i 8 miejsce w K16 – Dorota Parka (czas 46:21) Pilaszkowice Pierwsze
294 miejsce „open” i 93 miejsce w M16 – Krystian Kierepka (czas 47:26) Biskupice
333 miejsce „open” i 69 miejsce w M40 – Sławomir Biszkont (czas 48:02) Świdnik
389 miejsce „open” i 146 miejsce w M30 – Grzegorz Wójcik (czas 49:02) Świdnik
428 miejsce „open” i 87 miejsce w M40 – Marcin Ferenc (czas 49:33) Świdnik
510 miejsce „open” i 106 miejsce w M40 – Andrzej Więsek (czas 51:07) Świdnik
551 miejsce „open” i 23 miejsce w K30 – Aneta Kardyka (czas 51:46) Świdnik
555 miejsce „open” i 204 miejsce w M30 – Łukasz Myrna (czas 51:49) Majdan Kozic Dolnych
580 miejsce „open” i 20 miejsce w K16 – Katarzyna Niedziałek (czas 52:22) Świdnik
630 miejsce „open” i 171 miejsce w M16 – Grzegorz Petryk (czas 53:14) Majdan Kozic Dolnych
637 miejsce „open” i 231 miejsce w M30 – Paweł Konowałek (czas 53:20) Świdnik
649 miejsce „open” i 236 miejsce w M30 – Artur Łuka (czas 53:33) Świdnik
658 miejsce „open” i 241 miejsce w M30 – Grzegorz Nadulski (czas 53:38) Świdnik
Maraton medal
665 miejsce „open” i 32 miejsce w K30 – Anna Jasińska (czas 53:42) Świdnik
679 miejsce „open” i 34 miejsce w M50 – Roman Waręcki (czas 54:00) Trawniki
783 miejsce „open” i 283 miejsce w M30 – Krzysztof Wachowicz (czas 55:49) Piaski
832 miejsce „open” i 14 miejsce w K40 – Dorota Frankowska (czas 56:37) Świdnik
839 miejsce „open” i 300 miejsce w M30 – Łukasz Ścibior (czas 56:44) Świdnik
863 miejsce „open” i 211 miejsce w M16 – Filip Gański (czas 57:18) Świdnik
892 miejsce „open” i 314 miejsce w M30 – Paweł Sawicki (czas 57:39) Świdnik
900 miejsce „open” i 317 miejsce w M30 – Paweł Gawliński (czas 57:52) Świdnik
908 miejsce „open” i 219 miejsce w M16 – Daniel Arciszewski (czas 58:01) Świdnik
910 miejsce „open” i 220 miejsce w M16 – Łukasz Rzedzicki (czas 58:01) Świdnik
911 miejsce „open” i 221 miejsce w M16 – Dominik Rzedzicki (czas 58:01) Świdnik
922 miejsce „open” i 322 miejsce w M30 – Piotr Białoszewski (czas 58:20) Świdnik
986 miejsce „open” i 77 miejsce w K30 – Małgorzata Skalińska-Królik (czas 59:50) Świdnik
987 miejsce „open” i 337 miejsce w M30 – Michał Królik (czas 59:50) Świdnik
1001 miejsce „open” i 23 miejsce w K40 – Violetta Lewczyk (czas 1:00:13) Świdnik
1077 miejsce „open” i 357 miejsce w M30 – Grzegorz Martyniuk (czas 1:03:15) Świdnik
1089 miejsce „open” i 93 miejsce w K16 – Aleksandra Piwnicka (czas 1:03:41) Świdnik
Zebrał: JacK
foto: www.facebook.com

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama