SPORT

MICHAŁ BARGENDA WYGRAŁ TURNIEJ O PUCHAR PREZESA HRYNKIEWICZA!!!

W minioną sobotę na polu golfowym w Wierzchowiskach rozegrano szóstą edycję Turnieju o Puchar Prezesa Spółdzielczego Banku Powiatowego w Piaskach – Romana Hrynkiewicza. Zawody stojące na bardzo wysokim poziomie zakończyły się dogrywką o pierwsze miejsce. W niej po niezwykle emocjonującej rozgrywce zwyciężył Michał Bargenda (na zdjęciu poniżej pierwszy od lewej), a drugie miejsce zajął Tomasz Cioczek.
GOLF grupowe
Całemu turniejowi w Wierzchowiskach towarzyszyła wspaniała atmosfera, komplet zawodników na starcie oraz pula nagród wynosząca ponad 10 tysięcy złotych. Do rywalizacji stanęło liczne grono zawodników reprezentujących Klub Golfowy Wierzchowiska na czele ze zwycięzcami poprzednich edycji turnieju Michałem Bargendą i Tomaszem Cioczkiem. Zacięta rywalizacja między liderami zakończyła się remisem. W dogrywce lepszy okazał się Bargenda. Na zakończenie turnieju zwycięzca pogratulował wszystkim zawodnikom, podziękował sponsorowi, organizatorom, współzawodnikom, a także rodzicom i swojemu dziadziowi, który towarzyszył mu podczas zawodów służąc dobrymi radami oraz wsparciem. Michał swoje zwycięstwo zadedykował tragicznie zmarłemu śp. Wojtkowi Świniarskiemu koledze z klubu, który był dla niego ogromną inspiracją i motywacją do treningu oraz gry.
Statuetki i vouchery za konkursy dodatkowe odebrali: w „longest drive” zwyciężył Michał Bargenda, a w „nearest to the pin” Adrian Budzyński. W klasyfikacji „strokeplay netto” pierwsze miejsce zajął junior Klubu Golfowego Wierzchowiska, grający w golfa od dwóch lat – Seweryn Garamaj. Drugi był Piotr Goral, a trzeci Andrzej Birski.
Zgodnie z obietnicą sponsora – prezesa Romana Hrynkiewicza, za rok odbędzie się kolejna, siódma już edycja tego turnieju.
JacK
foto: www.facebook.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button