SPORT

ORLICY WIERZCHOWISK NIE PĘKLI PRZED GÓRNIKIEM!

Drużyna Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk trzeci turniej w grupie III Lubelskiej Ligi w kategorii Orlik Starszy (rocznik 2005) może zaliczyć do udanych. Zawodnicy trenera Mariana Misztala w dwóch poprzednich radzili sobie ze zmiennym szczęściem. Tym razem jako gospodarz zawodów nie przegrali żadnego meczu! Nie dali się nawet faworyzowanemu Górnikowi Łęczna, notując remis!
logo LKS Wierzchowiska
Na turniej nie stawiły się drużyny Piaskovii Piaski i Jedynki Krasnystaw. Stąd w zawodach wzięły udział tylko trzy zespoły. W trójmeczu najlepsi okazali się młodzi futboliści z Łęcznej. Najpierw zremisowali z Wierzchowiskami 3:3. Dwie bramki dla naszych piłkarzy zdobył Jakub Korgol, a jedną Marcin Staszczyk. W drugim meczu Górnik rozgromił Błękit Cyców aż 8:0. Także wysokie zwycięstwo nad Błękitem odniosły Wierzchowiska, które pokonały swoich rówieśników z Cycowa 7:2. Pięć goli na swoim koncie zapisał Korgol, a dwa Jakub Jaworski. Obok strzelców bramek w ekipie Wierzchowisk występowali jeszcze: Rafał Laskowski, Karol Ziętek, Kacper Rycerz, Łukasz Cieślak, Paweł Danielak i Michał Danielak.
W tabeli po trzech turniejach prowadzi Górnik Łęczna (31 pkt.) przed LKS Wierzchowiska (22 pkt.) i Jedynką Krasnystaw (21 pkt.). Stawkę zamykają: Błękit Cyców (9 pkt.) oraz Piaskovia Piaski (3 pkt.).
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button