SPORT

WYNIKI PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

Na naszym portalu znajdą państwo najświeższe informacje z boisk piłkarskich Lubelszczyzny. Podajemy wyniki, strzelców bramek oraz składy drużyn reprezentujących powiat świdnicki od III ligi do B klasy. Nie zapominamy także o drużynach młodzieżowych biorących udział w systemie rozgrywek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Szczegółowe informacje z meczów minionego weekendu będziemy uzupełniali na bieżąco w kolejnych newsach. Tabele poszczególnych lig można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele
logo wyniki piłkarskiego weekendu
III LIGA – XI KOLEJKA
sobota 26 września godz. 15.00
AVIA ŚWIDNIK – Lewart Lubartów 0:1
KLASA OKRĘGOWA – VIII KOLEJKA
sobota 26 września godz. 16.00
PIASKOVIA PIASKI – Wisła II Puławy 2:4 (Michał Bloch 56′, Damian Farotimi 87′)
niedziela 27 września godz. 14.00
GKS Niemce – LKS WIERZCHOWISKA 4:2 (Łukasz Barański 27′, Tomasz Belcarz 78′)
A KLASA GRUPA III – VII KOLEJKA
sobota 26 września godz. 15.30
Ludwiniak Ludwin – VICTORIA RYBCZEWICE 4:3 (Mariusz Skorek-rzut karny, Michał Kozak, Kamil Cieśla)
niedziela 27 września godz. 15.00
LKS Skrobów – OLEŚNIA OLEŚNIKI 1:4 (Piotr Filutowski 2, Michał Mazurczak, Maciej Marek)
niedziela 27 września godz. 15.00
HURAGAN SIOSTRZYTÓW – Mila Turka 5:2 (Grzegorz Sidor 3, Bartosz Pasieczny, Wojciech Mitelski)
B KLASA GRUPA II – V KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 11.00
PERŁA PROGRES MEŁGIEW – LKS TRAWNIKI nie odbył się ze względu na zły stan boiska
Wyka
niedziela 27 września godz. 11.00
Perła Rudnik – LKS BISKUPICE 2:5 (Mateusz Czarnota 2, Robert Haczkur, Tomasz Wyka – na zdjęciu, Damian Kowalski)
Mecz Starka Stara Wieś – VIR DOROHUCZA mecz przełożony na 15 listopada br.
III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – V KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 14.00
LKS WIERZCHOWISKA – Iskra Krzemień mecz przełożony na 7 listopada br.
 
I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – IX KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 13.00
Hetman Zamość – AVIA ŚWIDNIK 1:6 (Daniel Wójcik 2, Mateusz Kot, Konrad Żmuda, Mateusz Leśniak, Artur Goc)
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – VI KOLEJKA
sobota 26 września godz. 11.00
Lublinianka Lublin – AVIA ŚWIDNIK 1:1 (Filip Kaczorowski)
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – V KOLEJKA
sobota 26 września godz. 14.00 
LKS TRAWNIKI – HURAGAN SIOSTRZYTÓW nie odbył się ze względu na zły stan boiska
sobota 26 września godz. 14.00
OLEŚNIA OLEŚNIKI – Hetman Żółkiewka 0:3
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – IX KOLEJKA
sobota 26 września godz. 11.00
Niedźwiadek Chełm – AVIA ŚWIDNIK 12:0
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – IV KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 17.00
Iskra Krzemień – PIASKOVIA PIASKI 0:6 (Sylwester Tatara 3, Piotr Kierepka, Jakub Pasternak, Mateusz Kowalczyk)
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – V KOLEJKA
sobota 26 września godz. 11.00
Sygnał Lublin – AVIA ŚWIDNIK mecz przełożony na 14 października br.
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – IX KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 11.00
AVIA ŚWIDNIK – Orlik Lubartów 1:1 (Marceli Pereta)
logo Avia
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – IX KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 12.30
AVIA ŚWIDNIK – Wisła Puławy 4:0 (Dominik Nigro, Kamil Mazur, Filip Olejnik, samobójcza)
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – IV KOLEJKA
sobota 26 września godz. 11.00
PIASKOVIA PIASKI – Widok Lublin 1:6 (Kornel Woźniak)
sobota 26 września godz. 12.00
Tajfun Ostrów Lubelski – AVIA ŚWIDNIK 1:5 (Wiktor Lenard 2, Jakub Wierzbicki, Bartłomiej Donda, samobójcza)
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA III – III TURNIEJ
BOISKO ORLIK PRZY UL. POGODNEJ W LUBLINIE
sobota 26 września godz. 10.00
AVIA ŚWIDNIK – Sławin Lublin 5:0 (Gabriel Brodzki, Filip Drzewiecki 2, Kacper Woźniak, Bartosz Wołowiec)
AVIA ŚWIDNIK – KS Bronowice 3:1 (Gabriel Brodzki, Hubert Konowałek, Michał Janczak)
AVIA ŚWIDNIK – BKS Lublin 3:2 (Gabriel Brodzki, Michał Janczak, Filip Drzewiecki)
AVIA ŚWIDNIK – Sygnał Lublin 2:1 (Maciej Krukowski, Gabriel Brodzki)
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA IV – III TURNIEJ
BOISKO ORLIK PRZY UL. POGODNEJ W LUBLINIE
niedziela 27 września godz. 10.00
VICTORIA RYBCZEWICE – UKS Dys 1:0
VICTORIA RYBCZEWICE – Bronowice II Lublin 2:0
VICTORIA RYBCZEWICE – PN Motor Lublin 0:2
VICTORIA RYBCZEWICE – Akademia Piłkarska Paderewski Lublin 0:2
VICTORIA RYBCZEWICE – GLKS Głusk 2:0
A KLASA CHEŁM – VI KOLEJKA
niedziela 27 września godz. 13.00 MKS SIEDLISKA – Start-Regent Pawłów 1:3 (Kamil Błaszczuk)
Zebrał: JacK
foto: www.facebook.com

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama