KAROL SERWIN ZAKOŃCZYŁ SEZON

Zawodnik Klubu Motorowego Champion Karol Serwin zakończył kolejny sezon startów. W miniony weekend wziął udział w ostatniej rundzie Pucharu Świata w trialu rowerowym. Na zawodach rozegranych w belgijskiej Antwerpii zajął 15 miejsce. W klasyfikacji generalnej tegorocznego PŚ świdniczanin uplasował się na 10 pozycji.
serwinka
„Wczoraj wróciłem do domu i dziś mogę powiedzieć, że sezon 2015 się zakończył. W Antwerpii zająłem 15 miejsce, muszę przyjąć to na klatę, nie skończyło się to tak jak bym chciał. W klasyfikacji generalnej byłem dziesiąty i tym dziś trzeba się zadowolić. Myślę, że wszyscy wiedzą co teraz. Będę miał dwa tygodnie regeneracji, a potem (jak zawsze) będę stawał na głowie, wypruwał sobie żyły, gryzł ziemię, szlifował kamienie i inne dziwne rzeczy, które kocham robić, żeby być lepszym. Dziękuję wszystkim za doping w tym sezonie. Bardzo mi miło widzieć, że tyle osób mnie wspiera. Jest to niewątpliwie dodatkowa moc dla mnie. Dziękuję Rodzicom, Igorowi i całej rodzinie. Dziękuję Oli za miłość. Dziękuję Sponsorom za możliwość rozwijania się i rywalizowania z najlepszymi” – napisał na swoim oficjalnym profilu facebook Karol Serwin.
Nic dodać, nic ująć! Dziękujemy Karol za emocje jakich dostarczyłeś w tym sezonie i czekamy na kolejne już niebawem!