AKTUALNOŚCI

PRZYPOMINAMY! DZISIAJ DZIEŃ CHŁOPAKA

Na Malcie obchodzony 7 lutego, w Japonii 5 maja, Brazylii 15 lipca, a w Polsce 30 września. Wszystkim zapominalskim paniom przypominamy- dzisiaj jest Dzień Chłopaka! Święto z roku na rok zyskuje większą popularność. Zapytaliśmy mieszkanki Świdnika o to, jaki powinien być idealny mężczyzna.
– Szarmancki, inteligentny, ale także opiekuńczy, z poczuciem humoru. Wygląd nie jest najważniejszy.- wymienia pani Anna, 62- latka ze Świdnika. Zupełnie inaczej patrzą na mężczyzn nastolatki. Trzynastoletnia Ola z Gimnazjum nr 1 uważa, że: -Powinni się słuchać dziewczyn, bo więcej wiedzą. No i wygląd się liczy. Musi być wysportowany, przystojny i mieć jakieś fajne hobby. Do tego powinien być trochę zazdrosny, romantyczny i wierny.- dodaje Ola. Uff… sporo tego. Na szczęście nie wszystkie kobiety są, aż tak wymagające. Pięcioletnia Karolinka twierdzi, że: „musi nosić okulary i jeździć na rowerze, jak mój tata.”
Ile kobiet, tyle opinii. Cóż, panowie mogą się poczuć nieco zagubieni. I jak tu za nią nadążyć? Jak sprostać? Na te pytania z pewnością nie musicie odpowiadać dzisiaj. Miłego Dnia Chłopaka od damskiej części redakcji lsw24.pl.
Red.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button