SPORT

LEMIESZEK NIE JEST JUŻ TRENEREM AVII!!!

Już po pierwszej kolejce nowego, II-ligowego sezonu, w której siatkarze Avii przegrali w Świdniku z beniaminkiem Tęczą Sędziszów Małopolski 0:3, z funkcją pierwszego trenera pożegnał się Krzysztof Lemieszek. Jego miejsce zajął dotychczasowy drugi trener Piotr Maj. Lemieszek będzie nadal przy zespole, ale teraz będzie pełnił funkcję jaką do tej pory piastował Maj.
Lemiech
Już dziś o godz. 17.30 żółto-niebiescy awansem rozegrają mecz drugiej kolejki. Zmierzą się na wyjeździe w Sanoku, z mającym aspiracje wywalczenia awansu do I ligi, zespołem TSV Mansard TransGaz-Travel.
Najważniejsze, żeby chłopcy pokazali się z dobrej strony. Na parkiecie muszą być jednością. Udowodnić, że gra w siatkówkę sprawia im przyjemność. Jeżeli to uda się osiągnąć to i wynik będzie dobry – przyznał dziś przed wyjazdem do Sanoka trener Piotr Maj.
W pierwszym meczu o ligowe punkty sanoczanie odprawili z przysłowiowym kwitkiem ekipę LKPS Pszczółka Lublin wygrywając pewnie w trzech setach. Warto dodać, że zawodnikiem TSV jest były siatkarz świdnickiej Avii, 35-letni już dziś Tomasz Józefacki.
Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany zaraz po uroczystym otwarciu nowej hali sportowej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. Wstęp do hali będzie bezpłatny. Relację z tego spotkania będzie można oglądać na
http://esanok.pl/2015/transmisja-na-zywo-tsv-mansard-trans-gaz-travel-sanok-avia-swidnik-ts007.html
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button