SPORT

DERBY NA JUBILEUSZ 50-LECIA LKS WIERZCHOWISKA!

Jutro o godz. 12.00 na stadionie w Wierzchowiskach miejscowa drużyna Ludowego Klubu Sportowego w derbach gminy Piaski i powiatu świdnickiego podejmować będzie Piaskovię. Będzie to mecz w ramach IX kolejki rozgrywek o mistrzostwo lubelskiej klasy okręgowej. Specjalna zapowiedź tego wydarzenia już jutro, tylko na naszym portalu  www.lsw24.pl
LKS
Piłkarskie derby zbiegły się w czasie z jubileuszem 50-lecia miejscowego klubu. Z tej okazji, także w dniu jutrzejszym, odbędzie się szereg imprez towarzyszących. O godz. 14.00 na boisko wybiegną oldboje Wierzchowisk, aby rozegrać towarzyskie spotkanie z reprezentacją powiatu świdnickiego. Swój udział w meczu zapowiedział starosta świdnicki Dariusz Kołodziejczyk. Mecz będzie także okazją do oficjalnego podziękowania Grzegorzowi Wardzińskiemu za wieloletnie reprezentowanie barw drużyny z Wierzchowisk.
logo LKS Wierzchowiska
Obu meczom w dniu jutrzejszym będzie towarzyszyła wystawa zbiorów odznak klubów sportowych miejscowego kolekcjonera Bolesława Grabowskiego, na co dzień działacza LKS Wierzchowiska.
Po emocjach piłkarskich odbędą się oficjalne uroczystości jubileuszowe z udziałem przedstawicieli władz samorządowych oraz Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Całość zwieńczy wspomnieniowe spotkanie koleżeńskie.
JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama