SPORT

MŁODZIEŻ PIASKOVII ZGASIŁA ISKRĘ

Trampkarze starsi Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia w swoim trzecim meczu bieżącego sezonu w Lubelskiej Lidze odnieśli pierwsze zwycięstwo. Podopieczni trenera Artura Mazurka zanotowali okazałą wygraną aż 6:0 nad Iskrą Krzemień. Oby w kolejnych spotkaniach podtrzymali dobrą passę!
trampkarze Piaskovia
ISKRA KRZEMIEŃ – PIASKOVIA PIASKI 0:6 (0:5)
Bramki: Sylwester Tatara 3 (15′, 30′, 55′), Mateusz Kowalczyk (30′), Piotr Kierepka (10′), Jakub Pasternak (35′).
Piaskovia: Jakub Zawada, Kacper Porzec, Bartek Wosiak, Damian Adamek, Eryk Tokarski, Michał Wardziński, Sylwester Tatara, Michał Offert, Piotr Kierepka, Krystian Kowalczyk, Mateusz Kowalczyk, Kacper Siedlecki, Mateusz Czubacki, Przemysław Winniczuk, Dominik Bobruś, Kacper Winiarczyk, Jakub Pasternak.
Pierwsza połowa to duża przewaga piłkarzy Piaskovii, którzy przez zdecydowaną większość czasu utrzymywali się przy piłce i stworzyli mnóstwo sytuacji strzeleckich. Pierwsza bramka padła po wrzutce Mateusza Kowalczyka i strzale głową Piotra Kierepki. Wbicie kolejnych goli było tylko kwestią czasu i do przerwy bramkarz gospodarzy wyjmował piłkę z siatki jeszcze czterokrotnie. Po zmianie stron gra straciła na tempie i płynności. Przyczyną tego była duża liczba zmian i rotacja w ustawieniu drużyny. W drugiej połowie bramkę zdobył Sylwester Tatara, który w niedzielny wieczór ustrzelił hat-tricka.